Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hy! 12/L Karácsonyra pénzt...

PLLKori kérdése:

Hy! 12/L Karácsonyra pénzt kértem! Mit vegyek belőle?

Figyelt kérdés

Ruhára, cipőre gondoltam! Ékszerekre, telefon tokra!!

Az összeg kb. 60-80 000 FT lesz. Mire mennyit érdemes költenem?



2014. nov. 30. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó pénzesek vagytok :O Amúgy amire akarod.
2014. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hy! Járj utána a Karácsony, mint ünnep jelentésének. Nagyon nem vagy tisztában vele. De ha teszel magasról az ilyenekre akkor azt veszel amit akarsz úgyis megengedik.
2014. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már most el vagy kényeztetve. Az ilyenekből lesz később buta ringyó
2014. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Légy legalább ebben az évben Önzetlen és ajánld fel a rászorulóknak, pl.: nekem.
2014. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Jajj... annyira látszik hogy irigykedtek rá... És most mi van ha ennyit fog kapni? Ő pénze, arra költi amire akarja.
2014. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

"Jajj... annyira látszik hogy irigykedtek rá..."


Tudod, én azt gondolom, hogy (főleg a mai világban), ha az ember annyira nem tartja magát, hogy segítsen másokon (és most TÉNYLEG nem arra gondolok, hogy ossza meg ezt a pénzt és a felét adja nekem), akkor nem kellene nagy dobra verni, hogy minimálbért kap az ember karácsonyra.


Tudod, ez nem irigység kérdése, inkább csak keserű bosszúság. Főleg azoknak, akik mindennap azon problémáznak, hogy miből legyen kenyér az asztalon.


Még rosszabb esetben pedig, hogy miből etessék a gyermekeit... ez közel s távol sem irigység...

2014. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!