Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullt szeretnék venni,...

Pitbullt szeretnék venni, most karácsonyra magamnak. Nem vadállatot szeretnék csinálni belöle hanem egy megjelenös kutyát. Mikor kell, ill mikor szabad elkezdeni az erönléti edzést? Köszönettel : Sz

Figyelt kérdés
Mi a folyamata,ha esetleg tudja vki aki màr csinált ilyet,és leirná azt megköszönném.

2012. dec. 9. 18:01
1 2
 1/11 agi91babe ***** válasza:
60%
Mi az, hogy megjelenős kutyát? Arra tartsál csajt....
2012. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy izmait kidolgozni.ha van ötleted v tapasztalatod ird le,ha nincs akk hülyeségekkel ne fárassz. Sz
2012. dec. 9. 18:18
 3/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
72%
Kölyökkorától jó 1 éves koráig nem szabad ugratni, hosszabb távon és gyorsan futtatni. De a hosszabb séták, kutyákkal való hancúrozások, ésszerű labdázások mehetnek. Aztán olyan 1,5 éves kora fele lehet kezdeni fokozatosan futtatni, esetleg súlyhúzó edzésekre járni...de ha sokat mozgatod, akkor magától is szép izmos lesz. Persze elengedhetetlen hozzá a MINŐSÉGI KAJA!
2012. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2012. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kaján sesom sporolnék,neki sem és magamnak sem. 1 éves koráig nem nagyon rongyozhat?
2012. dec. 9. 19:42
 6/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ha rongyozáson az ŐV munka alapozását érted, tehát hogy a kutya szájában ráncigálja a rongyot, huzakodik Veled, az mehet persze! Csak ne nagyon emelgesd ki a levegőbe, mert az terheli a gerincét fiatal korban. Meg fogváltásnál érdemes vigyázni a fogakra :)
2012. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Meg "rongyozáshoz" én az erre kitalált fogantyúval ellátottat javasolom ami bőrből van :)


Egy pit akkor lesz "megjelenős" kutya ha bánni tudsz vele nem csak akkor ha jól néz ki :) AKÁRHOGY nézhet ki ha épp fuldoklik mert úgy húz.

2012. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem.akk csak ovatosan rongyozhat. És sokat sétáltassam,még kicsinek? Vagy fokozatosan egyre többet és többet menjek vele?
2012. dec. 9. 20:36
 9/11 kira kenzo ***** válasza:
Nyugodtan rongyozhatsz vele már kicsi korában is. fogváltáskor csak addig és óvatosan amíg nem az első fogai hullanak. Ugyanazzal a dologgal rongyozz mindig, így megtanulja, hogy más ruhát ne szedjen szét. A tréningel várd meg amíg kifejlődik, kb 1 évesen.Addig tanulgathatja a parancsszavakat, nem, marad, nemszabad, ereszd ilyeneket. Szoktasd rá hámra, kutyaruhára, nyakörvre és pórázra. Így később ha esetleg súlyhúzást akarsz vele, vagy csak hogy húzzon valamit és izmosodjon nem lesz neki szokatlan a heveder. Nekünk is van 2. Tapasztalatból írtam.
2012. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van most egy kutyus a háznál,aki ha porázon van húz nagyon nem jön melletünk,és ha elengedjük nem jön vissza.ezeket a hibákat az éxn kutyámnál elaksrom kerülni.hogy tudom hámhoz,porázhoz szoktatni? Te mit alkalmaztál? Eröltetni kell ha nem akar porázon jönni?
2012. dec. 9. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!