Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek 1000...

Milyen ajándékot vegyek 1000 ft értékben szülőkben (egyben) úgy hogy mindketten használni tudják?

Figyelt kérdés
de tényleg HASZNOS ...nem valami díszre vagy ilyesmire gondolok..
2014. dec. 2. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasznos, hát tusfürdő, kéztörlő, merőkanál (gondolom mindketten esznek leveset), gyümölcsös tál, sajtreszelő, konzervnyitó, vicces lábtörlő.
2014. dec. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát a gond, hogy a keret elég szűkös, 1000 forintból maximum egy tusfürdős, ápolószeres ajándékcsomagot tudsz összeállítani, de ha mát márkásabbat veszel, akkor csak a 2 tusfürdővel nagyjából át is lépted. Esetleg valami szebb terítőt, konyharuha készletet, sütőkesztyűt... Vagy egy szép képkeretet egy fényképeddel (vagy ha van tesód, akkor közös képpel. De ez már a dísz kategória. 1000 ft-ért hasznos, használható dolgot 2 személynek nem igen tudsz venni.
2014. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg tollat, naptárt.
2014. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha van kert, valami magokat, kerti szerszámot, akár egy seprűt.
2014. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem ilyenre gondolok de nem tudom megmondani hogy mire xd mert jó nyilván lehet 1500 is, de tusfürdőt megveszik maguknak és minden eszközt terítők sajtreszelő ezek vannak is igazából nagyrészt a nők használják! :D
2014. dec. 7. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát olyan tusfürdőt vegyél, amilyet ők nem szoktak venni, kicsit másabbat. :)

Mi a párommal tuti, hogy a csokinak örülünk a legjobban mindig és rögtön befaljuk. Ha kávéznak, kávét is vehetsz vagy kiskanalat, bögrét. Elég nehéz ügy, főleg ha apukád ilyen régimódi, hogy a konyhát sem használja :)

Esetleg még valami illatosító a szobába, a szekrénybe vagy a kocsiba. Én pl. imádom az illatát annak a kis párnáknak, amit a szekrénybe lehet akasztani, fogok is venni valakinek karácsonykor, meg magamnak is. Talán még ha gépeznek, vehetnél pendrive-ot, sd kártyát, monitor tisztító sprayt.

2014. dec. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én csinálnék naptárat fényképeset. De ne olyanra gondolj amit elkészítenek neked az ilyen helyeken egy vagyonért, hanem vegyél speditőr falinaptárat (kb 500 ft), az olyan amin csak a hónapokat tudod hajtani, a karton rész fix.

Mint ez: [link]

Na a kartonra ragassz valami személyeset. Fényképet a családról satöbbi, ezt kinyomtatják neked A5-ben akármelyik jobb fénymásolóban fotóminőségben kb 200 ft-ért. Ez pofon egyszerű és elég olcsó is, és személyes. Én egyik évben mindenkinek (család, barátok) csináltam személyreszólót és nagyon nagy sikere volt.

2014. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja, és hasznos, mert egy naptár minden évben kell :) előző voltam.
2014. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!