Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi volt a legjobb ajándék...

Mi volt a legjobb ajándék amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 03:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kulcstarto lakaskulccsal
2014. dec. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez jó kérdés... talán az első biciklim... sokat nyarvogtam egy montain bike-ért, mert n volt semilyenem sem. Mai napig használom igaz nem mindíg, de üzem képes. Az az occó kategóriás fajta.
2014. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én legjobban az 1. telefonomnak örültem. De az már régen volt :) ja meg a szent johanna giminek is eszméletlenül örültem
2014. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak, hogy a legjobb barátom visszajött Angliából 14/L
2014. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem "ajándék" de a 17. születésnapom annyira iszonyatosan jó volt, hogy amikor csak eszembejut mindig mosolyognom kell, mert ez már tényleg Fergeteges volt.


Ha ajándékot nézünk, akkor szerintem az mikor negyedikes voltam azthiszem, és elmentem matekversenyre és 4. lettem és nagyon csalódott voltam, mert az első három helyezett kapott ilyen kis serleget, és anyáék csináltattak nekem egyet, ami most is a polcomon van. :)

2014. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!