Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit ajándékozzak neki, kifogyt...

Mit ajándékozzak neki, kifogytam az ötletekből?

Figyelt kérdés
Tavaly vettem neki ilyen világito szinváltó gyertyát és készitettem egy kis ikebanát,adtam már neki olyan gyertyát is ilyen kis disztálkával...tortát is sütöttem neki,de sajnos már nem nagyon ehet cukrosat,ezért a torta ki van zárva :/ valami tippeket,ötleteket adjatok légyszi!43 éves lesz

2014. dec. 8. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Hőre színváltó bögrét.

[link]

2014. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
látom nem nagyon olvastad el a szöveget...irtam hogy már vettem neki szinváltó gyertyát :)
2014. dec. 8. 21:41
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsi...most látom bögrét mondassz...nehari csak közbe a vizsgaanyagomra is kell koncentráljak és már kissé fáradt vagyok :)
2014. dec. 8. 21:42
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szeretnék full szivecskés bögrét neki...valami kreeativat akarok késziteni
2014. dec. 8. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
sok helyen készítenek olyan bögrét amin hőre a közös képetek jelenik meg :)
2014. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ő nem olyan bögrés...valami kézzel készitett dologra gondoltam :)
2014. dec. 8. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
közös képekből album ? vagy sok közös képet szépen felragasztani valamire és idézete(ke)t írni rá?
2014. dec. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
annyi képünk még nincs,hogy ilyet lehessen csinálni...valami szép diszt akarnék késziteni,de szorit az idő...
2014. dec. 9. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!