Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit ajándékozzak egy fiúnak...

Kis.smiley kérdése:

Mit ajándékozzak egy fiúnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Hello a mi sulinkban már szept.1.-én kihúztuk a neveket a karácsonyi ajándékozásra.Én az egyik hülye osztálytársamat húztam: 13 éves , fiú,szeret focizni,a "menőkhöz tartozik" azt jelenti hogy mindig felsősökkel lóg,ja és szeret kockulni. NEM SZABAD VENNI HANEM BARKÁCSOLNI KELL!!!

2014. szept. 10. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Varrjál neki egy foci labdát,vagy készíts neki egy kivénhedt monitorból macskaházat,( csak a keretét hagyd meg, és béleld ki műszörmével) tegyél bele egy plüss cicát.
2014. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mit? Írd be a google-ba, hogy versek a futballal kapcsolatban, vagy valamelyik híres focistáról valamilyen érdekes írást keressél ki a google segítségével (Puskás Öcsiről, az Aranycsapatról, Albert Flóriánról, a most meghalt Grosics Gyula kapusról, vagy még régebbiekről, például a görbe lábú Schlosszerről, tényleg görbe lába volt, de úgy beletalált a kapuba, hogy csuda! És nyomtassad ki, te magad csinálj belőle könyvszerű valamit, írasd alá a többi osztálytárssal, és azt add oda neki. Ez jó ötlet szerintem.
2014. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
A szüzességedet
2014. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!