Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Évfordulós ajándéknak a...

Évfordulós ajándéknak a barátomnak valami különleges bicskát gravírozással illik adni?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint a bicska, kés nem túl kedves dolgokat szimbolizál(szerinte) szerintem a védelmet..nézőpont kérdése..viszont a barátomat érdeklik az ilyen fegyverek..egy gravírozott bicska jó évfordulós ajándék lenne számára? vagy esetleg valaki adott már a barátjának ilyet?
2014. dec. 8. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten érdekli az ilyesmi, akkor szép ajándék.
2014. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a babonákkal nem foglalkozol, vagy azzal, hogy "illik" -e adni, és szereti az ilyesmit, akkor szép ajándék.


De kést, állítólag nem jó dolog ajándékba adni. :)

Azt mondják "szétvágja a barátságot". :)

2014. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmire gondoltam..ez nem feltétlen kés inkább vmi ptaktikus dolog nem?

2014. dec. 8. 23:21
 4/6 anonim válasza:
Azt tartják, ajándékba adott kés elvágja a barátságot. Ezért kell pénz kérni cserébe, elég néhány forintot, aprópénzt, ami a zsebében van épp, mert akkor nem "ajándék", hanem egyszerűen "eladjuk" neki. Erre gondolhatott anyukád, amikor azt mondta, nem illik. Ha érdeklik, akkor adj neki ilyet, szerintem tetszeni fog neki.
2014. dec. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Anyósomtól egyszer egy tutiszupi konyhai kést kaptam, kicsit babonás vagyok, így adtam érte neki egy százast. Nem ért semmit, rá pár hétre történt egy kis összezörrenés, azóta nem igazán beszélünk.

De persze ha nem vagytok babonások, nyugodtan...

2014. dec. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

haha ez kicsit vicces:D mi abszolut racionálisak vagyunk, én egyáltalán nem hiszek az ilyesmiben..egyszer volt egy nagyon jó haverom, aki végül többet akart tőlem és egy hiperszuper meglepi szülinapot szervezett nekem..majd eljött az ő szülinapja és csak azért h viszonozzam az ajándék értékét vettem neki egy bicskát mert tudtam h azt szeretne...ma már nem is beszélünk, de megvolt a racionális magyarázata annak h miért is szakadt meg a kapcsolat..neki szarul esett h én elutasítom, nekem pedig sok volt..úgyh szerintem tőlünk függ:)

De köszönöm szépen a hozzászólásokat, és remélem ő is annyira nem babonás mint én és nem csak azért mondja, h nem mert azonos nevezőn akar lenni velem..

2014. dec. 10. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!