Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adhatnék szerelmemnek...

Mit adhatnék szerelmemnek születésnapjára? (Személyleírása, kedvencei lent)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg az ilyen kérdés és tudom hogy nekem kéne tudnom mit szeret..nagyjából tudom is csak ötletem nincs. Kérlek segítsetek. A barátom most lesz 21 éves. Nagyon szeret zenélni, gitározik és énekel, van egy saját bandája. Viszont nagyon szereti japánt, főleg a tradicionális dolgokat. Amolyan csendes, rendes, takaros fiú. Az egyik hobbija az akvárium a másik meg a növények, főleg orchideák, gyógynövények, bonszájok( em tudom hogy kel helyesen leírni) Én leginkább az utóbbira gondoltam, egy szép japán stílusú cserépben de azóta kettőt is kapott így gondozásra. Ezt leszámítva vehetek én is neki még egyet vagy valami márt? Illetve tortát fogok sütni neki. Van valami ötletetek? Nagyon megköszöném!!!

2014. febr. 17. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon vagyok otthon a zenében, de nekem a gitározásról a pengető jutott eszembe, már ha használ olyat. Biztos van valami érdekes, különleges, esetleg lehet rá íratni valami személyeset. Esetleg kotta?

Bonszáj helyett inkább orchideát vennék, ha a másikból már kapott mostanában.

2014. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Mondjuk egy egyedi pengető nem is olyan rossz ötlet, de orchideája annyi van mint a nyű:)
2014. febr. 17. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor legyen a pengető, szerintem biztosan örülni fog neki :)

Az orchideák miatt irigylem nagyon, nekem mindig elhalnak :(

2014. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tubifex válasza:
vagy lehet kapni gitár pengető készítőt. bármilyen plasztik kártyából tudna magának csiálni
2014. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez lesz az egyik:)

Nagyon gondos kis kertész, ezért is gondoltam a bonszájt mert sok törődést igényel..lehet hogy ettől függetelnül veszek neki, még csak kettőt kapott, azt is úgy hogy a testvére majdnem megölte őket ő meg elhozta..

2014. febr. 17. 19:09
 6/7 anonim válasza:
Egyik osztálytársamnak van olyan, hogy egy pengető a nyakláncnak a medálja, és a pengetőbe belevan írva valami japánul.
2014. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon hord ilyesmit, pedig már gondoltam rá. ő is csinált egy barátjának ilyet, de ő nem hiszem, hogy felvenné:S De azért köszönöm!
2014. febr. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!