Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Tudnátok nekem tippeket hogy...

Tudnátok nekem tippeket hogy fiúhaveromnak mit vehetnék karácsonyra? Megköszönném a tippeket

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 17:02
 1/6 anonim válasza:

Attól függ:

Mi a hobbija? Mit szeret? Mit csinálszívesen?? Hány éves?

A csokinak mindenki örül!

2014. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hááth, Focista 15 éves és attól félek ő egész értékes ajándékot szeretne nekem venni. nem szeretném cserben hagyni
2014. dec. 11. 22:14
 3/6 anonim válasza:
Hát mivel 15 éves nem éri be a focis matricákkal :)) Viszont vehetsz neki foci meccsre egy jegyet és együtt vagy te ő és a családja elmentek egy meccsre??! Szerintem jó ötlet hiszen ahogy mondtad értékes ajándékot szán neked, és ez egy értékes ajándék lenne neki!
2014. dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem igazáán vagyunk közel semmi focielérhetőségi helységhez:/.. Fiúk? egy sálnak vagy nem tudom..örülnétek?..úgyértem..srácok, minek örülnétek a lánybarátotoktól?
2014. dec. 14. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
egy jó kis oboának!
2014. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El kéne gondolkoznod hogy tényleg "barátok" vagytok-e! Ha már ajándékot se tudsz neki venni segítség nélkül.
2014. dec. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!