Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adjak az...

Milyen ajándékot adjak az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Az osztályban kellett egy nevet húzni és meg kell ajándékozni az illetőt.

Fiú/16, a kedvenc sportja az evezés (versenyszerűen űzi is).Maximum 2000-2500-at lehet költeni és nem tudom, hogy mit vegyek neki.



2014. dec. 12. 00:11
 1/9 Rosie Angel válasza:
Lehet kapni drogériákban ajándék parfüm csomagokat, amik mellé általában tusfürdőt szoktak adni. Szerintem ennek minden pasi örül, mondjuk valami David Beckham vagy Lamborghinni illatnak. Az áruk is olyan 2500 körül van. Nekem eddig mindig bevált :D
2014. dec. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem kötődsz hozzá és csak szimpla osztálytárs nem kell úgy felfúni ezt az egészet. :)


Szerintem vegyél neki egy nagy Milkát,Balaton Bummot,Mogyorót,Energiaitalt,Esetleg egy karácsonyias bögrét.Tegyél hozzá képeslapot és egy szép táskában ad át.Jobban fog örülni mint az gondolnád!:)

2014. dec. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsi...

* Felfúni

* azt

2014. dec. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazán késő van Felfúni akarom írni... :D
2014. dec. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A j mindig kimarad Istenem... :( XD
2014. dec. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám :D . Én gondoltam hogy veszek neki csokit,gumicukrot,energia italt,stb,stb....Bele rakom egy szép Karácsonyos dobozba és hozzá egy házi készitésü pólót.A fiu akit kihúztam League of legends-et játszik , szoval a pólóra ráirom neki hogy I  LOL vagy valami ilyesmi :)
2014. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kijavítom magam. I <3 LOL
2014. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezek a késő esti írások nem igazán mennek úgy látom :D Köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 12. 16:47
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is egy jópofa bögrét vehetnél neki.
2014. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!