Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Üdv. Szeretném meglepni az...

Üdv. Szeretném meglepni az állatorvosomat egy kis ajándékkal, ugyanis sokszor kellett a segítsége és ritkán kért pénzt. Mit fogadnak szívesen a férfiak úgy általában? Talán valamilyen alkoholt, esetleg csokoládét?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat ! Ő egy végtelenül jó ember.

Körülbelül 40-45 éves lehet.


2014. dec. 16. 14:45
 1/3 anonim válasza:
egy üveg bor, valamilyen szeszes ital. a szeszes ital alatt azt értem, hogy valami alacsony alkoholtartalmú cucc. pl.: pezsgő, or vagy valami
2014. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Esetleg tudnál ajánlani név szerint?
2014. dec. 16. 18:15
 3/3 Márciuska ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a férfiak többsége szokta szeretni a száraz vörös borokat. Sok helyen lehet kapni viszonylag jó áron ünnepi feliratos borokat is, azt hiszem utoljára a Blaha Lujza téren láttam ilyesmit az egyik üzletben, a Corvinnal szemben, az árkádok alatt, meg a székesfehérvári plázában. Esetleg még valamilyen alkoholos bonbon jutott eszembe.
2014. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!