Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak neki Karácsonyra?

Mit adjak neki Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást, de pár hete elkezdett köztünk valami kapcsolat féle kialakulni: rengeteget beszélgetünk, sokat vagyunk együtt... Nagyon tanácstalan vagyok, mert ez egy nagyon új helyzet nekem és nagyon szeretném meglepni valamivel. Ő 17 éves. Készíteni szeretnék valamit, csak nem tudom, mi lenne jó. És nem szeretném "megijeszteni", vagy nem tudom. Szóval hogy ne gondolja, hogy rámászok vagy valami, csak hogy érezze, hogy fontos nekem.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)



2014. dec. 20. 15:44
 1/2 anonim válasza:
Ő a fiú? Ha igen, akkor a sütögetés nyerő dolog.. de vehetsz neki könyvet, ha szeret olvasni.. Egyáltalán mit szeret csinálni a szabadidejében? :)
2014. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ő a fiú... Elnézést a mulasztásért.

Szabadidejében filmeket néz, néptáncol tíz éve, szereti a szàmítógépes játékokat.

Köszönöm a választ! :) A sütés jó ötletnek tűnik.

2014. dec. 21. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!