Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak karácsonyra egy...

Mit adjak karácsonyra egy olyan embernek, aki mindent megvesz magának?

Figyelt kérdés

Általában tele vagyok ötletekkel, de az egyik barátnőmmel hadilábon állok, mert nem tudok neki mit venni. Tudom, hogy mit szeret, de nem nagyon van hobbija és így nehéz.


Ugyan egy részét már kitaláltam. Kap egy általam készített fotóalbumot az idei év közös pillanataival és még marad hely beleragasztani a többi szép pillanatot, amit szeretne.


Meg a csoki az alap, mert nagy csokifüggő.


S mivel szerintem nem az érték a fontos, hanem a szeretet, így részemről ez elég is lenne. Viszont ő mindig túlzásokba esik és nem akarom, hogy úgy érezzem, hogy tartozok.


Eddigi ötletek:

- kozmetikai csomag

- könyv

- utalvány

- egynapos utazás (bár ez már túlmegy egy kicsit a kereteimen jelenleg)

- színházjegy (bár nem egy nagy színházba járó)



Mindenképp olyat szeretnék, aminek örül.


Köszönettel!



2014. dec. 7. 15:53
 1/3 anonim válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben szintén a csoki volt a támaszom,így összeválogattam egy jó nagy ajándéktáskába a legfinomabb csokoládékat irdatlan nagy mennyiségben :) Szerintem ha ez mellé még fotóalbumot is adsz neki teljesen jó. Vagy vannak csokoládés kozmetikumok is :D
2014. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! lehet, hogy a csoki lesz a megoldás vmilyen formában
2014. dec. 7. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami nagyon különleges csokit.
2014. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!