Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Volt olyan ajándék amit...

Volt olyan ajándék amit mindig emlegetni fogsz mert örökké emlékezetes lesz? Akar pozitiv akár negatív sztori érdekel

Figyelt kérdés
Nekunk volt.idén.lányom nagyon szereti a palacsintát ezért a dédik palisütőtkaptak idén a Jézuskától.s sokat is sutnek.heti 2/3 alkalommal..de a papa olyan profi hogy 3 lángon egyszerre.s hagyományos teflon volt neki.ezert kapott tőlünk modernebb fehér belsős sutot.erre az egyik lánya aki otthon lakik ő is azt vett neki.meg mi is azt kaptunk,meg rántotta sütőt.10 percig röhögtünk...
2014. dec. 27. 13:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul a másik dédi ahol szintén sokat van a lányunk őneki is palisuütőt vettünk.csakhogy ő amikor a gyerekeknek ő kitalálta h inkább egy botmixert kért.igy a neki szánt sütő is megmaradt nekunk.
2014. dec. 27. 13:29
 2/10 anonim ***** válasza:

OFF Eleg nagy marhasag palacsintasutot venni ajandekba, plane karacsonyra... Te nem tudsz sutni? Mellesleg ebben mi az emlekezetes?


ON: Kulcstarto lakaskulccsal, az felejthetetlen volt es lesz is

2014. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
68%
Kaptam olyan p1nát hogy ahwwwww
2014. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudok sütni,szoktam is.de a dédik nem adnak ki ki pénzt szívesen ilyenre pénzt.s nékik ilyen hagyományos teflon van.ezért örülnék neki.85 évesekrol beszélünk.te mit adták volna?
2014. dec. 27. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem ismerem a te rokonsagod.
2014. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Egyik barátnőm festett nekem egy képet, ami kifejezi a személyiségem, és még a szobám falán is jól mutat. Igaz, a lány nem egy Picasso, de ez az ajándék számomra emlékezetes.
2014. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen...nem ismered...de mi igen s tudtuk h örülni fog.nem bántás...festmény s lakás kulcs is aranyos és emlezetes otlet
2014. dec. 27. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer férfi alsógatyát kaptam karácsonyra. Nő vagyok. Hát azt azóta is emlegetem... :P
2014. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 horbeni ***** válasza:

sztem jó ajándék volt a palacsintasütő és tényleg viccesen alakult :)

Nekünk, amikor elutaztunk karácsonykor, és minden olyan meseszerűen alakult, szép idő napközben napsütés, este havazás, csodás környék szállás :) sose felejtem el

2014. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A páromtól kaptam egy hógömböt (mert tudja, hogy imádom a hógömböket), amit egy hónapig készített munka mellett. Elég nehéz volt neki, mert pl. a kókuszreszelékekből, ami a hó volt, kiválogatta a nagyobb szemeket, viszont az anyukája kidobta, mert szemétnek nézte :) A hógömb külsejére pedig foszforeszkálos festéket rakott, így napközben éri a fény este pedig kéken világít az angyalkával együtt. Nagyon szép ajándék (volt).
2014. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!