Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valaki segítene hogy milyen...

Valaki segítene hogy milyen meglepetést csináljak barátnőmnek?

Figyelt kérdés
17éves a barátnőm és hónap forduló alkalmából csak egy kis egyszerű meglepetést szeretnék csinálni itthon de nincs pénzem, segítenétek hogy mégis mit csináljak ami tényleg tetszene neki? Nagyon nőies és szereti az ilyen dolgokat de nem jut semmi az eszembe.kérlek segítsetek, ha valaki tud bármit akkor szóljon!

2015. jan. 11. 09:20
 1/7 anonim válasza:
Kellemest a hasznossal: nézegesd a 9gag-et, ott mindig van valami cukiság, amit otthon is meg lehet csinálni.
2015. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
HA nincs programod, írhatok egyet! :D
2015. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem tudom mennyire vagy jó vagy inkább béna az ilyesmikben de ha sütnél valami fincsi sütit neki annak tuti örülne. Be is csomagolhatod celofánba vagy valami szebb doboz alját kibéleled abba rakod vagy ilyesmi. Engem mindig lenyűgözött teljesen amikor a párom próbálkozott valami ilyesmivel nekem. :) Most hirtelen ez jut eszembe de ha eszembe jut valami akkor írok.
2015. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja meg mondjuk egy szál rózsa az nagyon szép. Ezek még árban annyira nem vészesek szerintem, de aztán nem tudom hogy állsz pénzzel. A virág általában bejön a lányoknál. :)
2015. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget a süti ötlet nagyon tetszik :) a rózsa is jó ötlet de nem tudom beszerezni a tudta nélkül sajnos :D ha még valakinek van valami jó ötlet szóljon! :) köszönöm!
2015. jan. 11. 21:43
 6/7 anonim válasza:
Meg a neten sokszor látom ezeket a kis befőttes üvegeket. Kimosod, kidíszíted aztán ilyen kis összecsavart papírokat raksz bele pozitív, kedves idézetekkel vagy akár közös emlékeket írhatsz rájuk meg ilyenek. Én több embernek is csináltam már ilyesmit, bár elég időigényes és babrálni kell vele de mindig nagyon örültek neki és elcsodálkoztak hogy volt türelmem megírni kézzel azokat a cetliket. A süti mellett még ez jutott hirtelen eszembe, ha van hozzá türelmed. :)
2015. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt is láttam ma facen :D már eléggé elgondolkodtam rajta hogy megcsinálom csak azt nem tudom hogy mivel díszítsem :) láttam már hogy masnit raktak a tetejére de az oldalára is kéne valami ha tudnál valami kis tippet akkor kérlek szólj :3
2015. jan. 11. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!