Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Vegyek ajándékot a barátomnak,...

Vegyek ajándékot a barátomnak, és ha igen mit 17. születésnapjára?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ő régen eljött mindig a születésnapomra, ajándékot nem adtunk egymásnak sosem, csak meghívtuk egymást valamire.

Én most nem tudok elmenni az ő bulijára és nem tudom, hogy illene? Vegyek neki ajándékot "kárpótlásul" avagy sem?



2015. febr. 4. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 17 F vagyok.
2015. febr. 4. 16:59
 2/5 anonim válasza:
Természetesen a kapcsolatotok mélységétöl is függ ez. Javaslom, hogy még a buli elött adjál neki egy olyan kis ajándékot, amelyik a kapcsolatotokra utal, amelyikröl mindkettötöknek ugyanaz jutna az eszébe. Ha eddíg nem volt szokás köztetek az ajándékozás, akkor most is csak jelzésszerü legyen az az ajándék. Az átadáskor pedíg mondd meg neki, hogy sajnos most nem tudsz elmenni a buliba, de ez a kis csomag emlékeztetheti öt, hogy lélekben ott vagy. Persze lehet vicces ajándékot is adni. Pl. egy óvszert, azzal a felkiáltással, hogy: drága batátom, mivel most nem tudok vigyázni rád a buliban, akkor vigyázzál te magadra... De hangsúlyozom, hogy minden a barátság mélységétöl függ.
2015. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Becixxx válasza:
Lepd meg egy jó szeretkezéssel. De ne olyan legyen, mint a mindennapi, kicsit dobd fel valami játékkal. Vegyél neki egy flashlight-ot, az nagyon jó móka, vagy análdildót - ha nyitott rá. Vagy , ha nem , hamar azzá válhat. Még fiatalok vagytok. Az is jó, ha egy doboz bon-bont veszel. Az édesség mindig kellemes meglepetés. Légy kreatív és az első megérzésed lesz a jó ! Üdv.: Béci
2015. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Az utolsónak üzenem, hogy mind ketten fiúk vagyunk és heteroszexuálisak, de köszi! :)

2015. febr. 10. 17:16
 5/5 Becixxx válasza:
Sose lehet tudni...
2015. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!