Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szeretném meglepni a feleségem...

Szeretném meglepni a feleségemet, ez jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Szereti a madarakat, arra gondoltam, hogy veszek neki egy kacsát. Hol lehet olyat venni, ami most bújt ki a tojásból?

Mire van szükség a tartásához? Minden tapasztalat, tanács érdekel.



2015. febr. 22. 15:49
 1/5 anonim válasza:
100%

Leginkább kert és fürdésre alkalmas hely (amit pár naponta tudok tisztítani) kell hozzá. De én nem ajánlom, az összes baromfi közül ez teszi legjobban tönkre az udvart (az elképesztő mennyiségű ürülékről nem is beszélve).

A friss, napos kacsáknak tartása nehezebb. Speciális melegítő és táp kell nekik.

2015. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%
Kérdeztem anyámat, vidéki asszonyság, de nem tudja. Talán neveldében, telepen.
2015. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, tudod. Ha én lennék a feleséged, tuti meglepődnék. :)
2015. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az érdi piacon szombatonként árulnak. De hogy ilyenkor, tél végén van-e egyáltalán, azt nem tudom.
2015. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem keltetnek kacsát. De egy pici kacsa felnevelése nem egyszerű. Lakásban kizárt, hogy feltudnád nevelni. A piszokról már nem is beszélek.
2015. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!