Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menyasszonytánc helyett? Ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonytánc helyett? Ötlet?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nem tetszik ez a rész az esküvőkön.

"Na most lehet fizetni rész..."


Az apró az vicces, az elmegy, de az anyós+kosár és mehetnek a borítékok című résztől rosszul vagyok.


Hogyan lehetne ezt kiváltani?


Esetleg egy asztalt kitenni és rá egy kosarat? És akkor aki akar az megy?

Vagy hogy szokott ez lenni olyan helyeken ahol nincs menyasszonytánc?


2014. szept. 26. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Hallottam mar olyat,hogy sorsjegyet kertek-pl.ha valaki 10000et akar adni,az vesz sorsjegyet10000ert.
2014. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen kimarad. Nincs konkrétan helyette semmi.
2014. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem kötelező, hagyjátok ki. Vagy az odaszánt pénz meg kellene?
2014. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
57%
Most volt a lagzink és nálunk pusziért táncolt a menyasszony!Persze erre felhívtuk a figyelmüket a vendégeknek, mikor átadtuk a meghívót!(így mindenki borítékban adta oda a táncra szánt pénzt)
2014. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem ertem. Kosarat akarsz kirakni a boritekoknak, de tancolni nem akarsz ertuk, jol ertem?
2014. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Én se csinálnék fizetős bohócot magamból. Rakj ki egy asztalt egy diszkrét méretű kosárkával, így az ajándékot is rá tudják rakni meg a pénzt is. Aztán majd a vacsora végén megköszönöd neki.
2014. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Úgyis mindenki megkérdi, hogy figyelj, mire van szükségetek? S akkor meg lehet mondani, hogy figyelj, most nemrég költöztünk össze, még nincs mikró, hifi, kellene egy plazmatévé, egy iPad, egy tablet stb. stb. vagy legalábbis a normálisabbja, de te ismered a rokonaidat, ha olyanok, hogy akkor "kiszúrják a szemedet egy-egy üveg borral vagy pezsgővel, akkor én igenis kitenném, abba nem lehet cukorkát, meg üveg bort beszórni. Persze nekem is volt olyan rokonom, aki ballagásra is meg diplomaosztóra is odapofátlankodott egy tábla csokival.


(lol)


Azért persze a ballagás az más téma, ahogy a diplomaosztó is, de jó esetbe - ha nem síkhülye az ember- 1x ballag, és 1 igazán "fajsúlyos" diplomaosztója van (mert ha valaki 5x diplomázik, nem tart anyu-apu-após-sógor-keresztmama-keresztpapa-stb.stb. diplomaosztót 50 fővel. A másodikra elmegy maga, vagy egyszerűen kipostáztatja és csókolom.

2014. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Először mi is úgy voltunk vele,hogy nem szeretnénk menyasszonytáncot (vagyis a vőlegényemnek mindegy volt, inkább én nem szerettem volna), mert én városi vagyok és ugye ez inkább vidéken hagyomány, viszont a párom meg vidéki. Végül lett menyasszonytánc,mert kiderült, hogy a vendégek arra készülnek, hogy lesz, így akkor végül lett.

Nem akartam, hogy hülyén jöjjön ki a dolog, hogy a vendégek várnak rá, aztán nem lesz. A másik meg az, hogy voltak olyanok, akik akkor adták át a nászajándékot. Szóval jó lenne tudni, hogy nálatok a vendégek mire számítanak, hogy lesz-e vagy sem, mert mi nem mondtuk hogy lesz, de azt sem, hogy nem, de a vendégeink mégis úgy gondolták, hogy lesz.

2014. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha a pénzre szükségetek van, akkor esetleg egy asztalra tehettek egy kartondobozból alakított és kifestett házikót, aminek a "kéményén" be lehet dobni a pénzt. Vagy ha van lakásotok, de kocsi nincs, akkor kisautót modelleztek és ahhoz járulnak hozzá a vendégek.

Ha pedig nem szeretnél pénzt kapni, akkor szerintem nem kell kiváltani semmivel, elmarad és kész.

2014. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell ilyen hozzászólásokat írni, hogy "tánc nincs de a pénz kell" ?

Nyilván kell, mert nagyon gyengém fogalmazon ki magam ha azt mondom nem vagyunk eleresztve.

Nem is értem mi a gond azzal ha nem szeretném.

Nem csípem az ilyen direkt "kötelező" formáját a pénzadásnak.

Mindenki ad aki akar, ne legyen más kötelező.

Arról nem is beszélve voltam olyan lagzin ahol kiáltották, hogy "eladó a menyasszony" és nem ment senki... Elég ciki volt... Pedig amúgy sok pénzük összejött csak sokan nem kérték fel.

Szóval így se szeretnék járni.


A házikós ötletet pedig köszönöm! Az nagyon aranyos :)


És ne csináljunk már úgy mintha valóban a pénzért táncolna a menyasszony... :D

Ne röhögtesd már ki magad te aki ezt kommentelted.

Nyilván így is táncolnék mindenkivel, csak engem köszönöm nem kell megvenni. Aki akar adni valamit az pedig megoldja, erre várok ötleteket nem a lehurrogásra.

2014. szept. 26. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!