Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak egy füves barátom...

Mit adjak egy füves barátom 18. szülinapjára?!

Figyelt kérdés
Jófej gyerek, szeretem, de nem nagyon tudok mit venni neki. AZT nem akarok, mert olyat szeretnék ami maradandó (meg persze tiltja a törvény:d) de mégis vicces legyen és tudja mindig, hogy 'igen ezt ettől az idiótától kaptam :D...' a gyereknek élete nincs igazából csak a pc játékok meg a fű meg a zene és mi. Nagyon nem tud értékelni semmit, ilyen a természete szóval képkeretben közöskép szóba sem jöhet. Segítsetek!:D

2015. febr. 22. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Egy beutalót egy szanatóriumba ahol leszokhat a drogokról. Egy életre szóló ajándék lenne.
2015. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Borosta2 ***** válasza:
100%
vegyél bongot, tudsz válogatni milyet ha tudod milyen az ízlése köze van a fűhöz, de mint eszköz legális és maradandó is plusz a szobájába is kirakhatja.
2015. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
játék fűnyírót
2015. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem gereblye és műtrágya jutott eszembe :D
2015. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én is valamilyen pipára gondoltam
2015. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és ha már van bongja meg crackpipája is?! jaja ilyen undorító drogos, a pokolban fog elégni :d
2015. febr. 24. 20:22
 7/11 könyvsorozatzene05 válasza:
0%

Szerintem, de ez csak az én véleményem, nem kéne elbagatellizálni, hogy füvezik, sőt, segíteni kéne neki, mert ugye te sem a koporsóban akarod látni 25 évesen? Na ugye.


Ui.: Bocsánat, hogy nem a kérdésre adtam választ.


16/L

2015. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Tudom, hogy nem rosszindulatból írtad és nem is rosszindulatból mondom, de nagyon naiv lehetsz. Mindenki ismétlem MINDENKI körülötted szív. A sulid háromnegyede a városodban minden 2. ember, hidd el Magyarország ilyen. Ismerek olyat aki éjjel nappal szét szívja az agyát és semmi baja nincs egyelőre, de NEM ő az, akiről itt most szó van. Azt hiszem hónaponta pár cigitől senki nem döglött meg 25 évesen plusz semmi közöd hozzá, hogy rontja el az életét és nem hülye a gyerek....szóval gondolj bele lehet egy füves lesz a főnököd?! sőőőt tuti. Ez a XXI. század. Ki vár mást? De ha esetleg a koporsójánál állok majd, tuti szakadni fogok, hogy ez az idióta miket csinált ezidáig. Rohadtul nem fog érdekelni, amennyit ki tudott használni azt kihasználta, végig repülve....nem könyörög 20ftosokért az utcán...ez a mi társaságunk, az a tied ennyi! Amúgy nem baj, de azért örülnék valami frappáns ötletnek.
2015. febr. 27. 22:47
 9/11 anonim válasza:
Szok luhadalabon van szééép zöld malihuánalevél!!!
2015. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

a tudatlan válaszolóknak üzenném,hogy a cigi még mindig sokkal károsabb a fűnél..nagyon félre vagytok informálva hisz fűtől meghalni nem lehet..tény és való hogy hosszú távon,napi többszörös használattól elbutul az ember és a rövidtávú memóriának sem tesz jót.nézzetek már utána mielőtt ilyen hülyeségeket beszéltek.

kérdező! ajánlom a gomoa shoppot..rengeteg füves cucc van...vehetsz neki morzsolót,blant papírt(van csomó ízesített),tárolók vagy apacsban illetbe cserépvárosban rasta cuccokat is vehetsz. vagy vegyél neki szemcseppet vörös szemre jó..:D vagy valami kaja amit beszívva jó kajálni..mondjuk mentos vagy pattogó cukor..én pl egyik füves barátnőmnek tekertem egy cigit beleszúrtam egy kis minyonba amit a suli büféjébe vettem és kész is volt a szülinapi tortája gyertyával..és mindenki szakadt a röhögéstől.:D

2015. márc. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!