Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátom szülinapjára nemtudom...

Barátom szülinapjára nemtudom mit vegyek. Most lesz 31. valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
tavaly ezüst nyakláncot kapott és hozzá bort. Hobbija a foci. Kispárna ajándék már volt valentinra. Kozmetikai szett kilőve. Gondoltam egy márkás parfümre de mellé még szeretnék valamit
2014. júl. 21. 00:07
 1/6 anonim válasza:
Guminő,vagy bérelj fel egy élőt :D
2014. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet de sex téren nincs hiánya.
2014. júl. 21. 00:36
 3/6 anonim válasza:
ha hord karórát, akkor vehetnél neki pl azt, mondjuk egy kicsit jobbat/szebbet, mint ami van neki. Ha a hobbija a foci, akkor vehetnél neki egy plüsst, szoktam látni boltokba pl. egy maci mezben, meg kezébe egy foci labda.. De természetesen csak akkor ha szereti az ilyeneket. Meg mondjuk ha tavaly bor volt, akkor idén lehetne pezsgő és azt közösen meginnátok, amikor ünnepeltek. Remélem tudtam segíteni, szakértő én se vagyok, de ha elmész pár boltba, akkor szerintem ihletet kapsz majd, ha meglátod a kínálatot.
2014. júl. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kamasznak 31 eves pasija??? Gratulálok.... Mindkettőjüknek....
2014. júl. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én ilyet vettem a páromnak, szerintem nagyon jól néz ki:


[link]


(nem pont ilyet, de hasonló, skeleton óra, így keress rá)

2014. júl. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Süss mellé tortát.

Vidd el VIP moziba

2014. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!