Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti milyen ajándékot kaptatok...

Ti milyen ajándékot kaptatok Középiskolai ballagáskor? Szerintetek mit illik ilyenkor kérni?

Figyelt kérdés
Ami kéne, az már ki van számolva,hogy nyári melóból meglesz, szóval tanácstalan vagyok,hogy mit kérjek :/

2015. febr. 23. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én semmit nem kaptam. Nem is csináltak a szüleim nagy felhajtást belőle. Eljöttek a ballagásomra, adtak virágot, és ennyi.
2015. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Cash-t azért csak kaptál.. de én nem szeretek pénzt kérni,ezért gondoltam,hogy hátha valaki tud adni tanácsot
2015. febr. 23. 17:14
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Mióta szokás bármilyen ajándékot KÉRNI? Majd amit kapsz, annak örülsz... a kisgyerekek kérnek karácsonyra biciklit, meg pöttyös labdát... na de nem ballagásra. Pénzt azért szokás adni, hogy elkezdd megalapozni belőle a jövődet. Nem jutalomból kapod. Ajándékba ilyenkor a csokrot szokták adni meg a ballagás utáni ebédet/vacsorát. Ez épp elég pénzébe kerül a családnak. Esetleg még tortát vagy egy aranyos plüssállatkát, ha valaki szereti. De semmi különlegeset vagy drágát.
2015. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A mi családunkban szokás ajándékot adni, és megkérdezték,hogy mit szeretnék, de nekem perpill nincs ötletem,ezért akartam más irományából ihletet meríteni...de az én k anyámat
2015. febr. 23. 19:21
 5/13 anonim ***** válasza:

Semmit sem kaptam, nem csináltunk belőle nagy ügyet. Ott van a ballagás, a szalagavató, az érettségi... ezek közül egyedül az érettségi az, amin van mit ünnepelni, szóval nálunk akkor volt egy családi ebéd, ahol virágokat, csokit kaptam.

A nagyobb buli a doktorrá avatásomkor volt, akkor kaptam több pénzt, meg volt akkor is nagy családi összejövetel.

Az ügyvédi eskütételemnél szintén, ott tollakat kaptam, meg hasonlókat.

Szóval a középiskolai ballagás kb. semmi volt. :) Nem is akartam, igazából se a ballagáson nem nagyon vettem részt (persze vonultam, de ennyi), se a szalagavatón. Ott még csak nem is táncoltam. Odamentem a szalagtűzésre, aztán hazamentem.

2015. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy ha mindenáron kérni akarsz valamit, akkor kérj egy utazást.
2015. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem kell, akkor miért nem mondod azt, hogy semmi nem kell?
2015. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bármi jó lett volna, semmit nem kaptam.
2015. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

első vagyok. Nem kaptam pénzt sem. HA mertem volna kérni, akkor tuti megkaptam volna, hogy ha pénz kell akkor dolgozzak.

Szóval nem kértem semmit, nem is kaptam semmit.

2015. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Engem hagyományból baszogatnak,hogy kérjek valamit.. Uncsitesómnak a családdal összedobtunk egy laptopra anno,hogy neki az ne kelljen venni az egyetemre, de nekem az meglesz majd a nyári munkából. És mindig kérdezgetik,hogy mit szeretnék,meg nem illik viszonzatlanul ajándékozni,kérjek valamit..


Tudom,hogy annak a világon ennél nagyobb problémák is, de nekem kicsit kellemetlen már ez a szitu, bár ahogy elnézem, máshol nem is nagyon divat ajándékozni.

2015. febr. 23. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!