Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a testépítő barátom...

Mit adjak a testépítő barátom névnapjára?

Figyelt kérdés
20 éves, imád kondiba járni, de semmi ötletem. Nem értek az ilyen porokhoz meg ilyesmihez.. előre is köszönöm :)

2015. márc. 11. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
egy izomtrikót
2015. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp a hobbijával kapccsolatos dolgot akarsz? Ahhoz tudnom kéne mije van...pl biztos van shakere de milyen? Mert mondjuk vehetsz neki olyat, ami hőmegtartó, ha esetleg iskolában is issza. Vagy mondjuk egy márkás kulacsot, törölközőt, vagy fitnees kesztyűt (ez is biztos van neki, de ha rendesen edz, akkor ezek hamar elhasználódnak), esetleg egy fitness felsőt, bár azok kissé drágák. Vagy mondjuk az edzéssel, testépítéssel kapcsolatos könyvet. Vagy tudd meg milyen vitamnkészítményt szed, milyen fehérjét használ. Vagy készítess neki egy motivációs felsőt. keress a neten valamilyen motivációs képet szöveggel és azt vasaltasd rá felsőre.


ha nem hobbival kapcsolatos ajándék akkor: parfüm, ing, póló, öv, pénztárca, alsónadrág, vagy készíts neki valmilyen fitness vagy paleo tortát.

2015. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Egy testépítőnőt.
2015. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Synthol-t.
2015. márc. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mivel névnap, szerintem nem.kell feltétlenül nagy dolog. Szerintem elég, ha elmentek valahová, mondjuk állatkertbe,ha szeretitek az állatokat. Vagy moziba.

Esetleg, egy könyv, ami a testépítésről szól, vagy híres testépítők életrajzi könyve...

2015. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!