Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nyugdijazas alkalmabol milyen...

Nyugdijazas alkalmabol milyen ajandekot adnatok?

Figyelt kérdés
Edesanyam hamarosan nyugdijba vonul. Ugy gondolom ez egy olyan eletesemeny, amit ha csak jelkepesen is, de illik megunnepelni. Sajnos nem tudok tul sok penzt szanni ra, nagyjabol 5000 Ftot. Anyukam beteg, nehezen mennek mar neki a mindennapi teendok elvegzesei. Karacsonyra egy robotporszivot adtam, ha valakinek van hasonlo otlete ami hasonloan hasznos lehet es megfizetheto az kerem ne fogja vissza magat. Vagy adjak valamilyen ruhadarabot? Mivel az is problemat jelent, hogy eljarjon vasarolni.

2015. márc. 15. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Semmit.
2015. márc. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
Semmit. Sose hallottam meg ilyenrol, nekem se jutott meg eszembe, hogy ilyen miatt ajandekozzak. Ha nagyon nem birod megallni, akkor viragcsokor.
2015. márc. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Max a munkáltató szokta ilyenkor megajandekozni, az is csak akkor, ha hosszú ideig dolgozott adott helyen
2015. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Istenem, ő meg akarja ajándékozni az anyukáját, ne akarjátok már lebeszélni róla! Ötleteket kért: szerintem a ruhadarab, vagy egy könyv, esetleg egy köntös jó ajándék lenne.
2015. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm, nem tudom miért kellett lepontozni téged. Maximum felteszem a kérdést szülinappal... Nem kell állandóan a szokásokat követni.
2015. márc. 15. 14:50
 6/8 anonim válasza:
100%
Gurulós bevásárlótáskát. Pont 5000 ft,és nagyon megkönnyíti a napi bevásárlást,nem kell neki cipekedni.
2015. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a könyv és a virágcsokor jó ötlet.
2015. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A pénz az személytelen. Ha mindenképpen akarsz neki venni valamit, akkor virág, vagy amit szeret. Mit szólnál egy szobakutyához például?
2015. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!