Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám tegnapelőtt hunyt...

Édesanyám tegnapelőtt hunyt el. Szeretnék gyertyát gyújtani neki Anyák napja alkalmából, de minden évben mondtam neki verset is?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mivel elmondani neki már nem tudom, esetleg leírnám neki szépen egy kis papírra most a verset és az érte gyújtott gyertya mellé tenném oda neki egy szál virággal.


Esetleg tudnátok nekem abban segíteni, hogy milyen verset írhatnék neki?


22/L



2014. máj. 4. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Részvétem, én most a helyedben a szívemben emlékeznék édesanyádra, és mivel gondolom sírja, sírhelye, urnahelye még nincs(2 nap alatt nem lehet ilyesmit elintézni még akkor sem, ha egészben temetik, a hamvasztás pedig hetekig is eltarthat), ezért - ahogy te is írtad- gyertyagyújtás mellett otthon gondolnék rá.
2014. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A versed égesd el az érte gyújtott gyertyával. A füst felfelé száll, az ég felé, ahol anyukád valószínűleg nagyon fog örülni neki. :)
2014. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd őszinte részvétemet ! :(

Esetleg írj neki egy levelet ..abban szólj hozzá ,írd le amit mondanál neki .Aztán tedd azt amit írtak .. égesd el ,hátha a gyertya füstje elviszi a szavaidat ,gondolataidat neki .

2014. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szegénykém, őszintén sajnálom, és kitartást kívánok :(

Szerintem ha nincs konkrét "ihlet", akkor gyújts gyertyát, és magadban "beszélgess" anyukáddal, mondd el "neki", amit érzel.

Azért nem vinnék a helyedben papírra nyomtatva semmit, mert a szél úgyis elfújja, vagy ha valami szép megoldást találsz ki, ami nehezebb, hát, sajnos sok a sír tolvaj, és utólag nagyon fájna neked, ha eltűnne :( Esetleg csak olvasd fel a verset, akár magadban is, aztán a papírt vidd haza, és őrizd meg.

2014. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Részvétem. :(
2014. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Reszvetem!
2014. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget illetve a részvét nyilvánítást!

Gyújtottam anyuért tegnap este gyertyát és elégettem a neki szánt verset. Még egyszer nagyon szépen köszönöm az ötletet, mert teljesen biztos vagyok benne, hogy elért hozzá. Éjjel vele álmodtam, úgyhogy tudom, hogy valóban sikerült felköszöntenem! :'( :)

Nagyon hiányzik...

2014. máj. 5. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Egész biztos lehetsz benne ,hogy elért hozzá az üzeneted ! :-) Borzasztó ,hogy ilyen fiatalon el kellett veszítened Édesanyádat ... bár Ő mindig veled lesz .
2014. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csodás álmok jönnek c. film

Nézd meg ,érdemes ,más szemmel látod majd a világot . Én hiszem ,hogy akik elmennek ,valami hasonlót tapasztalnak .

:-))) Minden jót !

2014. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!