Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » I. Osztálytalálkozóra osztályf...

I. Osztálytalálkozóra osztályfőnöknek jó ajándék?

Figyelt kérdés

Készítek neki egy képet.A 4 legjobb kép lesz rajta középen pedig ő.A képre rá lesz írva hogy melyik osztály voltunk és hány évig voltunk vele.

Ezt beleteszem egy keretbe.

Aztán veszek még neki hozzá egy kék Merci csokit.

Csak azt nem tudom ehhez is kell ajándéktáska vagy valamilyen üdvözlőlap vagy elég így?


20/L


2015. ápr. 18. 03:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez gagyi.
2015. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerintem aranyos. En tuti orulnek neki. Sokkal jobb, mint egy szemelytelen szar.

nem kell hozza udvozlolap. Egy kis diszzacsiba beleteszed es kesz is :)

2015. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sokkal jobb mint a mienk. Az én idiotikus osztálytársaim meg a közös indokolt utálattól szenvedő osztályfőnökönknek kitalálták , hogy ugyanmár mindenki hozzon be neki tíz eurót (kb. 3000 ft <) per fő. És abból majd veszünk neki valamit. Nemtom , hogy ezek mit akarnak 250 euróval neki. Egy aranytömböt baszzus?
2015. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már én is kíváncsi vagyok mi lesz az osztályfőnökötök ajándéka! :S
2015. ápr. 20. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!