Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 9 éves kislánynak elsőáldozásr...

9 éves kislánynak elsőáldozásra mit illik ajándékozni?

Figyelt kérdés
A menyecském húgának az elsőáldozására hívtak meg , ebédre is.Mit illik ilyenkor venni a gyereknek?
2015. máj. 6. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Én annó rózsafüzért kaptam, meg arany kereszt alakú medált.
2015. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanazt kaptam, mint az első válaszoló meg még egy imakönyvet.
2015. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Arany kereszt, karkoto, nyaklánc, fulbevalo. Attol fugg, h ki neked és milyen beállítottságu. Szerintem egy szép ora is lehet. Esetleg pénz.
2015. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
85%
Rózsafüzér (mint előttem írták), imakönyv, biblia (van gyerekeknek készült kivonatos verzió is képekkel, stb...), emlékérem, kis kereszt vagy medál (ezüst v. arany, lánccal vagy anélkül), esetleg egyéb ékszer.
2015. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is képes Bibliát vinnék, amit gyerekek is könnyen megértenek. Egy arany kereszt medál is szép ajándék, ha belefér a keretbe (ezek elég picikék, nem nagy összeg).
2015. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tolem a keresztszuleim megkerdeztek, minek orulnek, ajandektargynak, mint pl. egy szep vaza, vagy ekszernek, fenykepezogepnek, stb. En vegul a fenykepezogepet valasztottam. Nyilvan egy keresztszulo mas ertekben vesz ajandekot, de ha ismered a kislanyt, te is megkerdezheted, minek orulne -mindenkepp ami emlek marad, amit ugymond nem no ki, mint egy jatekot.
2015. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!