Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elsőáldozásra milyen ruhába...

Elsőáldozásra milyen ruhába illik menni, mint vendég? Nő vagyok, képek is jöhetnek!

Figyelt kérdés
24 éves
2014. ápr. 24. 05:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és ajándékba mit illik adni? Virág gondolom kell? A párom mostohatesójának a kislányának lesz az elsőáldozása 8 éves.
2014. ápr. 24. 05:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen ünneplő ruhában. Ajándékot nem szokás adni.
2014. ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ilyen blézeres csinosnadrágos hacuka megfelelő pl?
2014. ápr. 24. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen elegánsabb/ünneplősebb, de visszafogott, nem kihívó ruhában. Ha szeretnél vinni ajándékot, én könyvet mondanék, [link] [link] [link] de nem muszáj.
2014. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy elegáns nadrágba mennék, valami blúzzal és blézerrel. Ennél jobban nem kell kiöltözni.

Ajándék sem kell, mivel nem olyan közeli hozzátartozó, max. virág.

2014. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én pl valami nem nagy-mintásat választanék, inkább egyszerűbbet, visszafogottabb rucit. A blézer jó megoldás, főleg mert a templomokban nagyon hideg lehet. HA csak ott megnézed a rokon kislányt, akkor lehet, hogy ajándékozás nélkül ,megúszod, de ha előre meghívásra mész és már pl egy ebédet is kapsz, akkor nagy bunkóság lenne valami időtálló nívósabb ajándék nélkül megjelennetek!!
2014. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!