Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit kérjek szülinapomra?

Mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés
Az állatokat szeretem a legjobban a Földön. Díjugratni tanulok, 4 éves korom óta lovagolok. Imádom a kutyákat, állandóan segítek a menhelyeken és imádunk a kutyusommal járni kutyasuliba. Imádom képezni a kutyákat. Van 2 cicánk is akiken tesztelem az állatorvosi dolgokat. Állandóan az Animal Planet csatornát nézem. Lovat kértem szüleimtől, de az szerintük túl drága mulatság, pedig hiába magyarázom a ridegtartást. Állatorvos szeretnék lenni vagy tenyésztő (ló vagy kutya, attól függ). Szerintetek mit kérjek szülinapomra? Pénzt nem akarok, mert nem tudom használni gyakorlatban (elméletben viszont már sokkal jobban). Mobilt se kérek, mert csak hívásra használom, egyébként borzasztóan gagyi, de nem számít, mert minden időmet a szabadban töltöm. Állatot se kérhetek. Nem vagyunk szegények egyáltalán, sőt, kifejezetten jól élünk, mégis, minden vágyam a ló lenne. De ha nem kapok, szerintetek mit kérjek? Elektronikus kütyü se kell, mert az már van bőven.

2015. júl. 10. 19:15
 1/3 oliver50 válasza:
Talán egy póni az nem annyira nagy !!, vagy menjetek el a legjobb állat kertbe, vagy még is talán kérj egy jó számítógépet és azon játhatsz akármilyen állatos játékon
2015. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is lovas vagyok..

Egy lovat nem csak megvenni kell. El is kell tartani. A bértartás mellett még vannak költségek amik nem egyenlőek pl. egy cicáéval. Az állatorvosi költségek sem pár ezer forintos tételek, aztán ott van még a felszerelés is. És azért arra is gondolj ha rosszabb esetben történik valami. Kólika vagy akármi. Elég vaskos pénz köteget kéne átadni fizetés képpen.. És ha nem tudjátok kifizetni? Egy ló nem egy bicikli, hogy jaj na semmi gond majd 1 hónap múlva visszatérünk rá és majd akkor.

Kérjél ruhát, könyvet vagy egy élményt szülinapodra ( közös kirándulás ilyesmi)

2015. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérjél állatokról szóló könyveket.
2015. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!