Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Erdélyből pesti ismerősöknek...

Erdélyből pesti ismerősöknek milyen ajándékot vigyek? A családanyának meg az 5 éves fiúcskának?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 15:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A cserge szót még nem hallottam, de rákerestem.


Nekem NAGYON NEM kéne.

2015. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kedves #11!

Még valószínű, egy halom magyar szó/tárgy/fogalom létezik, amit eddig nem hallottál. Még előtted a felfedezések öröme. Irigyellek...

:)

2015. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én egyszer kaptam egy ilyen bárányszőrt és bebolhásodott, azóta én sem rajongok érte. És még a pollenek is megtapadnak benne ls fogalmam sem volt, hogy tudnám tisztítani. De azért akkoriban még örültem neki, amikor kaptam. :)
2015. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A Tengerész ***** válasza:
Olyat vigyél ami meg lehet enni, inni, vagy magára kenni. Szóval a legfontosabb, ami elfogy! Mert tele van ez ember egy idő után kacatokkal, agresszív lomokkal amiket kidobni sajnál az ember, de nem kellenek igazán semmire. Ráadásul ajándékba kaptam, tehát ha kidobom az ajándékozó legközelebb megsértődik, ha nem látja a polcomon a főhelyen, miközben a könyveimnek nincs hely. A cserge amit valaki említett kifejezetten akkor jó ajándék ha ki akarsz b..szni valakivel.
2015. júl. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Áfonyalekvárt.
2015. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%
Kedves #12: Igazán örülök, hogy te mindent ismersz, ami csak létezik ezen a világon, és már semmi újat nem tudsz találni, mivel minden tudás a kisujjadban van.
2015. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Csuhébaba, pálinka, csíky sör, házi dolgok ha vannak (zöldség, tojás...), csőröge, fenyőméz, méz, játék(ok)
2015. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Áfonya vagy szeder pálinka a szülőknek és valamilyen fonott vagy kürtös kalács a gyereknek. Úgy tudom ezek nagyon finomak arra.
2015. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!