Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Unokatestvérnek esküvőre...

Unokatestvérnek esküvőre milyen ajándékot vegyen egy diák, max.20-30ezerért?

Figyelt kérdés

Igen, én is utálom az ilyen kérdéseket, de már végképp nincs ötletem. Előre is elnézést, hosszú lesz! :S


Szóval szeretnék még legalább ugyanannyit borítékban is adni, de valami ajándékot is (ad a családom egyben, de külön is szeretnék bizonyos okokból.).


Wellnesszel az a baj, hogy maguktól is járnak minden évben.

Egyéb utazás jó lenne, de mindketten mást szeretnek csinálni. Azért gondoltam pl. egy párizsi útra (ugye a nászút, munka miatt max. 3-4 nagy, legalább 1 hétvégi nappal). Még egyikük sem volt ott, és találnának megfelelő programot, az sem nagy baj, ha a 20-30 ezerből nem jön ki (mert nyilván akkor utazást, szállást fizetnék), de Párizs a szerelmesek városa, blablabla, illik-e ilyet egy rokonnak adni? (Ha nem, mi a helyzet Prágával? Nem voltam még ott, de úgy tudom, az is szép, és mégsem a "romantika fellegvára").


Mivel már 2 éve együtt élnek, a házban van minden, ami kell, egy váza, vagy képkeret, egy üveg bor, vagy pezsgő, hát szerintem nem egy nagy ajándék egy esküvőre.


A kaparós sorsjegyes ötletet olvastam több helyen, igazából nem szoktak ilyet, de egy pár darabot (max. 20-30), lehet, hogy veszek (többet nem, mert a vőlegény nem egy türelmes ember :) ), de akkor ez még mindig nem nagy ajándék.


Mit lehetne ilyen esetben?


2015. júl. 27. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyit még kereső felnőttként sem adnék. Ha pénzt is adsz, erődön felül, akkor nem kell ajándék.
2015. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem adom erőmön fölül, szerencsére elég sokat keresek még iskola mellett is, ilyenkor nyáron még többet.
2015. júl. 27. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!