Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátomnak első...

Mit vegyek a barátomnak első évfordulóra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb másfél hónap múlva leszünk egy éve együtt a párommal, és nem tudom mit vehetnék neki. Kapott már órát, parfümöt, fényképalbumot és párnát is aminek az egyik felén egy közös képünk van, a másik oldalán pedig a kedvenc NFL csapatának a logója. Kifogytam az ötletekből. Gondoltam pl mr és mrs -es pulcsira, de nem vagyok benne biztos hogy felvenné. Ilyesmi ötleteket szeretnék.Vagy akár olyan is jó lenne amit én készíthetek el neki. Vacsit nem tudok készíteni, mert ő visz el engem étterembe. Esetleg Pesten van mondjuk olyan romantikus hely ahova busszal vagy vonattal is feltudnánk menni, vagy fürdő? Tudom hogy már nem egy ilyen kérdés van meg hogy nekem kell ismernem a páromat stb..erre nem vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2015. aug. 1. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Semmit!


Egy kiadós,extra szexmeglepinek jobban fog örülni!


Popsiba,mélytorkozás,másik lány,...

2015. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként tényleg...szexel nagyobb örömöt okozol a párodnak, mint ilyen vackokkal. Ha nem is engeded fenékbe, akkor elégítsd ki szájjal 4-5-ször aznap, na annak igazán örülne.
2015. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
csokit :D
2015. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!