Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a menyasszonyomnak lánykérés első évfordulóra?

Figyelt kérdés

Most lesz az első évfordulója, hogy megkértem a kezét. Tudom, hogy 1 év után el is kellett volna vennem, de egyenlőre azt nem tervezzük. Meg újra lánykérést sem igényel, de azért valami kis ajándékot mégis szeretnék neki.


Mit javasoltok? :)



2013. szept. 4. 07:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

Vegyél neki virágot... Szerinted honnan a nyavajából tudjuk, hogy a csajod mit szeret?!


Atyaúr isten most már ezt is ünneplik??? :S Legközelebb a válás hófordulóját fogjátok ünnepelni!! :S

2013. szept. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 AeonFLUX válasza:
83%
Ha nem akarod elvenni, akkor minek kérted meg a kezét?
2013. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Ott a pont! :D
2013. szept. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mert az milyen menő mááááár, hogy vőlegény és menyasszony. :-)


Na, viccet félretéve, miért kéne erre ajándék? Vegyél virágot.

2013. szept. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ne vegyél semmit add maga, és egy olyan csókt neki, amit sosem fog felejteni:D
2013. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Menőnek menő... Egy pár hónapig, de nem évekig... Évek múltán már marha ciki lesz, hogy még mindig nem volt esküvő...


Egyébként a virág a tényleg jó ötlet. Vagy egy doboz csoki, stb.

2013. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de eljegyzés után 1 évvel azért már kéne az esküvő, hacsak nem valami extra oka van.

Ez így olyan semmilyen. És még meg is ünnepelni? Nem tudom.

2013. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Én el akarom venni, nyilván azért kértem meg. De megbeszéltük, hogy először kocsira gyűjtünk és azt veszünk, mert az fontosabb most. Utána gyűjtünk majd a lagzira. De ugyanúgy hordjuk a gyűrűt, és komolyan kezeljük az ügyet.


Ajándékot állítólag azért szoktak ilyenkor adni, mert a házassági évfordulót szokás ünnepelni, de amíg az nincsen, addig marad a lánykérés/eljegyzés évfordulója.


Amúgy szerintem is hülyeség ünnepelni, de a lányok szeretik az ilyet :)

2013. szept. 4. 08:46
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha szerinted is hülyeség, akkor ne ünnepeljétek. Szerintem a válaszolók nagy része nő - köztük én is - de az első ajándék, ami eszembe jutott, hogy "akkor talán vedd el, például."


Ünneplitek: névnap, szülinap, karácsony, nőnap, valentin nap, van gondolom évfordulótok egyébként is. Fölösleges. Szerintem.

2013. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Egy csokor virág, vagy valami szép ékszer. Pl. egy ezüst akrkötő vagy ha van már szép ezüst karkötője, akkor arra egy medál (én szeretem ha a karkötön van medál azért írom ezt, nem tudom a menyasszonyodnak tetszene e)pl. szívecske, vagy valami ami jellemző a lányra. Ha mondjuk sütni szeret akkor muffin medál, ha divatos, akkor egy kis tűsarkú cipő, ha van valami kis figura ami a kapcsolatotokra jellemző mondjuk ha cicának becézed akkor kiscica stb. Esetleg egy szép fehérnemű.
2013. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!