Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Most leszünk 1 évesek a...

Most leszünk 1 évesek a barátommal és már kitaláltam hogy mit fog kapni de sajnos nem találok hozzá megfelelő alapanyagot. Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval az ajándék nem nagy valami és inkább eszmei értéke lesz. Körülbelül 20-25 képet elküldtem fotóshoz aki majd előhívatja nekem és én beragasztom a képeket egy szép kis díszes füzetbe, naplóba. Írok mindegyik képhez valami személyeset is. Sajnos sehol nem találok ilyen naplószerűséget. Megnéztem a legközelebbi nagyváros szinte minden papírboltját, dm-et, rossmant és hasonló üzleteket de nem találtam semmit. A neten se lehet kapni ilyen dolgokat, mert ha szerelmeset keresek akkor már egyből esküvő... szóval valakinek nincs ötlete hogyan tudnám kompenzálni a dolgokat, mivel szerintem sehol nem fogok ilyen boltot találni.
2015. aug. 5. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima füzet, kidekorálod a borítókat, és beleragasztod a képeket. Amúgy jó ötlet :)
2015. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 banánherefőzelék válasza:
Boldog szuletesnapot!
2015. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok annyira művészeti beállítású hogy rajzoljak és én díszitsek ki egy füzetet ( ezt sajnálom is mert így olcsóbb is lehetne) ezért gondoltam erre. A képek megjöttek de még mindig nincs mire/mibe raknom.:( S.O.S!!!!!

Köszönjük szépen!!!:)

2015. aug. 7. 11:21
 4/5 anonim válasza:
Tudom mire gondolsz nekem van ilyen könyvem bár jó régi ezért nem biztus h tudsz ilyet venni : www.karpex.sk az enyém ilyen fajta
2015. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fotóboltban 100% hogy találsz ilyet :D
2015. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!