Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Az öcsémnek és az apukámnak...

Az öcsémnek és az apukámnak szeretnék ajándékot csinálni, de nem tudom, hogy mi legyen. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az öcsém szereti a lego-t és nagy Star Wars, illetve Minecraft fan.

Az apukám katona volt, ezek mellett szeret olvasni is.

Valami mutatós ajándékot szeretnék nekik készíteni, amit tudnak használni is.



2015. aug. 18. 14:02
 1/5 forestpas3 válasza:

[link]

ha az öcséd szeret olvasni


apádhoz nincs ötletem

2015. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, szeret! Köszi az ötletet! :)
2015. aug. 20. 10:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt még azért hozzá tenném, hogy DIY (csináld magad) ötletekre gondoltam. De az sem baj, ha nem az, de inkább ilyene3ket küldjetek kérlek!
2015. aug. 24. 11:38
 4/5 V.Tina válasza:

ÚÚÚ, pont mostanában láttam egy olyan kis dobozka ötletet! Egy régi szótár lapjainak közepét kivágunk, a lapok széleinél kb 1,5 centit ráhagyunk. A lapokat összeragasztjuk, az egészet lefessük fehérre. A borítót tetszés szerint díszíthetjük. A videós sajnos nem találtam meg :( Ebbe bele tud tenni apud kocsikulcsot, gyógyszert, apróságokat. :)


Az öcsédnek... lehet venni ilyen kis lego minecraft cuccokat, itt a link: [link]

+ vannak lego Star Wars dolgok is, csak a lego méregdrága cucc...


Csinálj neki lego tartót, valami kis dobozból, amit felosztasz néhány kisebb rekeszre, és abba szín szerint lehetne csoportosítani a lego darabokat.


Ha értesz a barkácsoláshoz, és valami nagyon extrára vágysz, és nem vágod le a csuklód, akkor fából csinálhatsz egy könyvespolcot, valami kis extrával, vagy még jobb: barkácsoljatok együtt egy könyvespolcot, szülinapi program gyanánt :) Nem a legjobb ötletek, de ez is valami :D

2015. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet! :) A könyvespolcon még gondolkozom, mert eléggé szerencsétlen tudok lenni néha, így tuti az lenne az első, hogy megvágom magam. (A körzővel is így volt, mikor először a kezembe vettem. :D)
2015. aug. 25. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!