Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valaki tudott már feladni...

Valaki tudott már feladni névtelenül csomagot meglepetés gyanánt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 18:44
 1/8 Sacrimoni válasza:
100%
Persze! Vannak ezzel foglalkozó cégek!
2015. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne tökölj sokat, a feladóvevényre olyan feladó nevet és címet írsz, amilyet akarsz.
2015. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tényleg bármit írhatsz a feladóhoz, mondjuk nem Kis Józsit vagy Mikiegeret írnék, hanem pld Meglepi 2015 Kft-t, ha van is ilyen, mindegy, nem tudja meg, hogy a nevében mit tettél, aki kapja, annak meg mindegy, ha megtudja, hogy te voltál, úgyis tetszik majd neki.
2015. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm aválaszokat, akkor majd arra is kitalálok valami frappánsat. :)
2015. aug. 24. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Pl postán egy borítékot is adhatok fel úgy akkor, hogy nem a saját nevem írom rá, hanem valami titokzatosat vagy vicceset, mint feladó? Elfogadják úgy is?
2015. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 turatura válasza:
100%
A "feladó" korrekt közlése a te érdekedben van. Ha elvész a küldemény, csak ez alapján reklamálhatsz, vagy igényelhetsz kártérítést.
2015. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gyanús nevű vagy nem létező című feladót ne írj, ha védett személynek küldesz, mert nem kapja meg.
2015. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lenne egy kérdésem. Én is ilyenre készülök, hogy meglepjek valakit, és megkapja így a célszemély a csomagot vagy levelet, ha kamu feladót írok rá? Vagy, hogy csináljam hogy ne tudja hogy én küldtem, majd csak akkor ha kibontotta?
2016. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!