Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak neki ajándékba?

Mit adjak neki ajándékba?

Figyelt kérdés
Az osztáyban nálunk szokás, hogy év elején húzunk neveket, és akit húztunk, azt a születésnapján megajándékozzuk. Na mármost én egy olyan lányt húztam, akit nem igazán ismerek. Nagyon szeret focizni, egyesületbe is jár, nem tudok olyan tantárgyat, amit különösebben szeret, nagyon jófej amúgy, és attól, hogy focizik nem fiúsodik el.Lányosan öltözködik, vihorászik, ahogy mindenki más. Valami apróságra gondoltam, de nincs semmi ötletem Légyszi segítsetek!

2015. szept. 19. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kis bonbon/tábla csoki az mindig jó ötlet egy lánynak.

Ezen kívül korotoktól és pénztárcától függően lehet pl. egy kisebb könyvet adni, egy naptáras noteszt (2016-osat, ha most valamikor év vége felé lesz a szülinapja), plüsst, kulcstartót...


Tegyél mellé egy (akár saját készítésű) "Boldog születésnapot!" üdvözlőkártyát.


Nagyobb/több ajándékra semmi szükség.

2015. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy focis mintaju fuzet amin a kedvenc csapata van, egy csokival. Ez kb 1500
2015. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami kis dísztárgy is nagyon jó! De amit 1-es, 2-es írt, azok is nagyon jók! :)
2015. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
műfaszt
2015. szept. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!