Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak egy 17 éves fiú...

Mit adjak egy 17 éves fiú osztálytársamnak ajándékba Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem igazán ismerem, és nincs semmi ötletem. Jár bulizni, nem kifejezetten jó tanuló. mikor barátnőm rákérdezett nála azt mondta vizipipát pl.... én max 3000 ft értekben vásárolnék neki.. (gondolkoztam ilyen házi észítésű ajándékon is..)
2014. dec. 6. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ezért ökörség ez a húzás. Úgyis olyat húz az ember, akit nem ismer. Marad a csoki. Csoki csere-bere.
2014. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
40%

Én is srácot húztam, vettem neki egy szép dobozt, tele drazsékkal, egy 2dl-es vodkát, csokimikulást és rakok majd az ajándékába mandarint, szaloncukrot is. Szerintem örülni fog neki.


Tavaly egy másik srácot húztam. Tudtam róla, hogy rocker, ezért vettem neki egy kulcstartót és egy kitûzôt, majd a csomagot tele raktam mindenféle karácsonyi édességgel. Nagyon tetszett neki.


Ennek az osztálykarácsonyozás dolognak szerintem annyi lenne a lényege, hogy jobban megismerjük a másikat, elfogadjuk, de véleményem szerint sincs sok értelme, hiszen, ha olyan embert húzol, akivel nem vagy valami jóban, akkor nagyon nehezen találsz neki ajándékot és a kapcsolatotokon sem változtat valami sokat.


17/L

2014. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!