Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Honnan szerezhetnék szép...

Honnan szerezhetnék szép ajándékot?

Figyelt kérdés
Konkrétan:napok óta bújom a netet.Kislányom most szept. 30.-án lesz egy éves,neki keresek ajándékot.Rongybabát szeretnék neki,de olyan...igazán szép arcút. 😊 Nagyon sok lapra,portálra rákerestem már de még nincs meg az igazi. 😞 Segítenétek?Hátha ti tudtok ajánlani olyat amire még nem kerestem rá.Linkelni telefonról nem tudok,de ha rákerestek a Kikita öltöztethető rongybabáira;akkor láthatjátok milyen jellegű babára gondolok. Sajnos az éppen meglévő babái között nem volt a szerelembaba és vállalni megrendelést (egyedi) sajnos valszeg még karácsonyra se tud. 😢
2015. szept. 22. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem Ő a kedvencem


[link]


[link]

2015. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Waldorf babák nagyon szépek. Egyéni igényeknek is megfelelnek és rendelhetők saját színösszeállítással is, meskán sokféle van. Mindenféle kiegészítő kapható hozzájuk, ruhák, kalapok, táskák. Nekünk ehhez a babához hasonló van, és imádjuk. [link]
2015. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Kezdek megnyugodni;asszem mégis lesz baba!Azért jöhetnek még a tippek! 😊
2015. szept. 22. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!