Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a barátomnak 19....

Mit adjak a barátomnak 19. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Arra az elhatározásra jutottam, hogy ha saját kezűleg készítenék valamit sokkal jobb lenne. Ha vennék valamit, azt magának is meg tudná, ez meg szerintem jobb.Viszont ötletem meg nincs. Nektek valami?

Előre is köszönöm!:)


2015. szept. 25. 16:04
 1/1 anonim válasza:

Ha régebb óta vagytok együtt valószínűleg tudod, hogy miket szeret / kedvel.

Ha kicsit líraibb, olyan jó-fiú fajta, akkor lehet bejönne neki egy általad választott szép vers egy szív alakú piros papíron (de ha ihleted van, akkor akár te is írhatsz egyet, ha igazán szeret örülni fog neki), persze mellé mondjuk sütnél egy tortát (hiszen azt is te készíted - megjegyzem nem hiába van egy régi közmondás, hogy a pasikat a hasuknál (is) meg lehet fogni ;D )

Ha van még időd a szülinapig, akkor van egy olyan ötlet is, hogy x napra (sokan pl 365 napra) csinálnak egy kis könyvecskét, amiben 365 lap van és mindegyiken van egy közös kép, vagy egy közös emlék, vagy idézet. Ebből ő pedig minden nap egyet olvas majd el.

Egyébként légy kreatív! Az interneten rengeteg jó dolgot lehet találni.

2015. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!