Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 15-16 éves lányok, ti milyen...

15-16 éves lányok, ti milyen ajándéknak örülnétek hónapforduló, szülinapra?

Figyelt kérdés
barátnőmnek gondolkozom ajándékon, eddig egy EOS ajakbalzsam van, valami ötlet esetleg

2015. jún. 17. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én -mint rocker- mindenesetre örülnék egy Rammstein-os pólónak, esetleg Till Lindemann Messer c. verseskötetének.

Viszont ugyanúgy örülnék egy cuki macinak, ha a páromtól kapnám az ajándékot, két puszinak, ami szívből jön, esetleg egy gyönyörű szerelmes levélnek, ami szintén a páromtól jönne.

Más ismerősöktől örülnék egy mozijegynek pl vagy egy szép bögrének, esetleg gravírozott tollnak.

Én igazából mindennek örülnék, még a semminek is, ami szívből jön.


16/L

2015. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kis ékszer vagy csóki, de szerintem nagyon cuki a spontán piknik (nem kell luxusnak leni), 1 kis sportos kirucanás (görkori,biciklizés,stb.). Kb nekem ezek jutotak eszembe :3

15/L

2015. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a közös programok híve vagyok , mi minden hónapfordulón barátoméknál vagyunk és palacsintát sütünk (úgy hogy a szüleinek és öccsének is jusson). De bármi más közös programnak is örülnék ,pl. kirándulás ,biciklizés ,sátrazás, ,koncert ,vacsora ,de ha csak azt mondaná hogy boldog hónapfordulót és adna egy puszit annak is örülnék ,mert nem minden fiúnak vannak ilyenek az eszében. :) Szülinapra is vonatkoznak a közös programok. Tárgyi ajándékot tekintve örülnék zenekaros/egyedi mintás pólónak vagy valaminek amit saját kezűleg készített ,személyes és dolgozott vele , féléves évfordulónkra varrt nekem egy nagy plüssnyuszit , írt verset külön csomagolt csokikba rejett kis üzeneteket ,oda meg vissza voltam ,mondanom sem kell :D Szerintem ez is vonatkozhat mind a két ünnepre. az ajándék vásárlásának egyébként nem vagyok híve , nekem a virág és hasonlóak kissé közhelyesnek tűnek csak úgy magukban ,nőnapra tökéletes ,akkor mindig azt kapok és örülök neki ,hiszen tőle van és eszébe jutottam :) (mondjuk az ilyen dolgokba is szokott egy kis kreativitást csempészni :D)
2015. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!