Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyra adnátok kardot...

Kitty Tailor kérdése:

Karácsonyra adnátok kardot férfinak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a párom Kirito Sword Art Online-os kardját kapná, de nem tudom hogy ez mennyire necces dolog. Ti adnátok ilyet a párotoknak?

A kard linkje: [link]



2015. nov. 9. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi benne a necces? Ha örülne neki vedd meg, ha nem akkor meg ne, mi azt honnan a francból tudjuk?
2015. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Gondoltam hátha van valami olyan dolog amiért nem illik. De amúgy jogos amit írtál. :)
2015. nov. 9. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék neki.

De van egy barátom, aki gyűjti a tőröket, kardokat, neki biztosan jó ajándék lenne.

Te ismered a párodat, te tudod, hogy van-e valami köze a kardokhoz.

2015. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
A babona szerint nem illik semmit ajándékba adni, aminek éle van, mert elvágja a kapcsolati-szálat.
2015. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A páromnak simán vennék kardot, volt neki egy díszkardja, csak a rendőrök elvették (pedig annyi éle sem volt, mint egy menzai kanálnak).

A babonák nem érdekelnek. Ha a célszemély szereti az adott dolgot s nem egy illegális, erkölcstelen dolog (ezt normálisan értve, nem erkölcscsősz stílusban, de nem tudom elmagyarázni), akkor szerintem jó ajándék.


Én is örülnék egy kardnak, ha már itt tartunk. Vagy egy tőrnek. De egy koponyának is. Hogy ez ki szerint illetlen, az mit számít, ha én ezeket szeretem? (A valódi emberi koponya persze illegális - pedig az a kedvencem -, de az állati vagy replika nem.)

2015. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Miért ne?


(A babona szerint kell kérned cserébe egy pénzérmét,így nem vágja el a kapcsolatotokat.)

2015. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha szereti a kardokat, akkor biztosan örülni fog neki. (ha animézik is, akkor meg tuti siker :D)


/12L

2016. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!