Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mondanátok ajándék ötletet 40...

Mondanátok ajándék ötletet 40 év feletti férfinak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Egy éve lesz hogy összejöttünk év végén, ez lesz az első Karácsonyunk.
2014. szept. 10. 21:21
1 2
 1/13 acelsziv ***** válasza:
van még 3 hónapod gondolkodni. Mert ilyen sok adatból, amit megadtál nos... elég nehéz tippet adni.
2014. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz a kimerítő, hasznos tanácsot, de kár volt fáradnod!
2014. szept. 10. 21:31
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
de nem mindegy, hogy hány éves? olyat vegyél, amit szeret, ami rá jellemző, ami neki kedves. egy éve együtt vagytok, és idegenektől várod a tanácsot? hát te ismered a legjobban, nem?
2014. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

DE hát az elsőnek igaza van.


Elmondom ÉN mit adtam eddig a 40 feletti férfi ismerőseimnek (aki koknrétan az apám és a nagyapám)

általam kötött meleg zokni, általam kötött meleg sál, vásárolt sál, vásárolt pulóver, táska, pénztárca, ingek, fejre tehető elemlámpa, kézbenfogható elemlámpa, csavarhúzókészlet. Válogass.

2014. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szerintem nem mindegy, hogy egy 20 éves gyereknek vagy egy felnőtt férfinak lesz az ajándék.

De köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 10. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A karácsony köznév, nem nagy betűvel írandó.

Ha meg egy nem megválaszolható kérdést teszel fel, ne legyél durcás, ha ezt megemlítik a válaszolók.

Sokszor a saját szeretteit sem egykönnyen ajándékozza meg az ember, mert... mert ezerféle szempont között elvész.

Egy idegennek hogyan lehetne tanácsot adni.

Milyen alkat? Mit szeret? Milyen anyagi körülményetek? Mennyire mély, mennyire ígérkezik tartósnak a kapcsolat? A világ mely szegletében leledzetek (írogatnak ide Új-Zélandról is).

Szóval ha jobban belövöd a kérdést, kaphatsz neked hasznosabb ötleteket is.

2014. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem durcáskodtam, megköszöntem a válaszokat. Beismerem, kár volt kérdezni, csak gondoltam megpróbálom, hátha kapok egy pár hasznos ötletet. Ennyi.
2014. szept. 10. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:

6. vagyok. Amikor elkezdtem a választ, még csak az 1. látszott, a részedről a kár volt válaszolni. Ezért írtam a durcáskodást.


Én a saját készítésű, személyre szóló ajándékot szeretem, a boltban vásároltat kevésbé. De annak is örülök, ha nem közhelyes.

Adni nem mindig tudok olyan, amint én csináltam. Kerülöm a praktikus mindenfélék vásárlását. Úgy értem, ami a hétköznapi létezéshez kell: pl. ing, nyakkendő, tisztálkodószerek, konyhagépek stb. Persze, ha tudom, a megajándékozottnak nagyon nagy szüksége lenne rá, s nem bántódik meg azért, hogy én veszem meg neki, akkor persze ilyesmit ajándékozok.

Ha erről nincs szó, akkor lehet színházjegy, könyv, kerámiatárgy (nem ipari termék) stb.

2014. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
ÍGY kérdezned volt kár. Ha kicsit bővebben kifejtenéd, hogy milyen típus, akkor több hasznos tanácsot is kaphatnál.
2014. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. szept. 10. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!