Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek egy...

Milyen ajándékot vegyek egy kocka srácnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Az osztályunkban karácsonyi ajándékozás van.És bár én egy olyan srácot húztam akit régóta ismerek,nem tudom hogy mit adhatnék neki,mert ahogy tudomcsak a számítógépes és azzal kapcsolatos dolgok érdeklik.Ehhez viszont nem igazán értek.Szerintetek mit kéne neki adnom?
2015. nov. 12. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajándékozz neki Steam-kódot egy olyan típusú játékra, ami szerinted érdekelheti. Humble Bundle-n retek olcsón tudsz játékcsomagokat venni, és ajándékként átküldeni.
2015. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod deríteni, melyik a kedvenc játéka, filmje vagy ilyesmi, esetleg ahhoz kapcsolódóan tudsz vmit venni. Pl. ha imádja a Star Warst, akkor vmi kis Star Wars figurát vagy bögrét vagy vmi ilyesmit veszel neki, mellé meg egy kis csoki, cukor, narancs, dió, a szokásos nasi és meg is vagy. :)
2015. nov. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rubik kocka. Bár lehet hogy magas neki.
2015. nov. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy GF Gtx 980Tinek biztosan örülne
2015. nov. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megállapodtatok valami összegben?

Szerintem a sütit, csokit sem vetné meg :-)

2015. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is számítógépes vagyok, de a süteménnyel és a csokival megelégednék. :D
2015. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fridus31 válasza:
Vegyél neki valamilyen számítógépes játékot vagy mondjuk play stationossat, aminek szerinted örülne
2015. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bluetooth hangszóróval nem lőhetsz mellé ;)
2016. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!