Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi volt életetek legjobb...

Mi volt életetek legjobb ajándéka?

Figyelt kérdés
Ez lehet olyan is, amit ti adtatok, vagy olyan, amit ti kaptatok.

2015. nov. 21. 14:19
 1/6 anonim válasza:

Amit én kaptam: fényképező.

Amit én adtam: anyukámnak egy CD amin én gitároztam.

2015. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legemlékezetesebb az első anyák napjára (ami egyben a szülinapom is volt) kapott sárga rózsa. Le is szárítottam. De az ideit sem fogom soha elfeljteni, a fiam egyedül választott egy fehér tulipánt nekem.:-)

Amit én adtam azt a megajándékozottak döntik el, de lefogadom, hogy az apukám szülinapjára küldött üdvözlőkártya volt az. Az addig titkos, pocakban lèvő első unoka küldte, pár sselfievel megtoldva.

2015. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vilk válasza:
19 szülinapomra azt kaptam h pálinka fözöbe ünepelhetem plusz anyit ihatam amenyit csak birok délre értem oda és h mikor értem haza vagy h h azt nem tom de az edigi legjóbb.
2015. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Bátyám nagyon szerette a Minden lében két kanál című sorozatot. Na abban Danny Wilde-Tony Curtis egyszer azt mondta: Régen sas voltál, fennen szárnyaltál. Most egy pingvin vagy.

Miután lett egy barátnője vettem neki egy kis modell sast és egy plüss pingvint:) Először nem értette, de a magyarázatot katarzis követte.

2015. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tiboo Martino válasza:
Nekem egy tündér akitől, életem első csókját, első szerelmét és első szeretkezését kaptam. Ő azt mondta akkor, én vagyok a legjobb szülinapi ajándéka! A 18. születésnapján jöttünk össze.
2015. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy Juventus mez kár, hogy a felső szűk :( De a nadrág az teljesen jó.
2015. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!