Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nektek is életetek legjobb...

Nektek is életetek legjobb szülinapja lenne?

Figyelt kérdés

15L vagyok nagyon csinos,szép,gazdag,elkényeztett,apuci kicsi lánya,aki imád bulizni,és vásárolni.Fizetős iskolába járok,szép házunk van rózsadombon pesten.

most áprilisba leszek 16 éves és olyan bulit szeretnék mint azok a lányok akik benne voltak a szülinap luxuskivitelben cimű műsorban. csak ugye kocsit azt nem kaphatok mert még 16 évesen nem lehet vezetni:( Egy helyi discoban lesz tartva.

személyzettel,kifjezetten az én bulim lesz.

ez a ruha lesz rajtam:igaz választhattam volna drágábbat is de másik meg nem tetszett..sztetek szép?


[link]


meg ilyen korona lesz rajtam:


[link]


meg persze egy 12ezer forintos szandál

plusz még mükörmöm lesz,sminkelve leszek,és még fodrászhoz is megyek.

szerintetek is én leszek a buli hercegnője?:)

Szerintetek is minden csaj aki ott lesz a buliba irigykedni fog rám?:D

minél több választ szeretnék köszcsi?


2013. márc. 20. 22:44
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
ja és a suliba mindenki irigy rám egyrészt ezek miatt meg hát 4 nyelven beszélek és érettségizek 2-ből:D
2013. márc. 20. 22:46
 2/24 anonim válasza:
Szia, en 17 eves vagyok, eletemben nem volt hercegnos, csili vili bulim, es bevallom oszinten, hogy nem is vagytam ra, de az en szuleim is vannak olyan anyagi helyzetben, hogy megtehettek volna. Mivel te leszel az unnepelt, ezert te kell ugym8nd a "legszebb"legyél, csak figyelj arra is, hogy ne nagyon legyél parancsolgatos, mert azzal csak ellensegekre tehetsz szert.
2013. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
látszik, hogy 15 éves vagy...
2013. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
iróniát érzek?
2013. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Es biztos vagy benne, hogy 16 leszel? Nem csak 11?
2013. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A pénz nem minden.

Szerintem az én születésnapom jobb volt.

Ittam a kannás bort a haverokkal, majd hajnalban elmentünk lángost zabálni. :D

2013. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

Sosem igényeltem ekkora felhajtást magam körül, hála a jó égnek, hogy kicsit sem akarnék olyan lenni, mint te :D

Valószínűleg szuper bulid lesz, de az biztos, hogy én nem irigykednék rád. 16 évesen sem voltak ilyen igényeim.

szivcsi a választ!

2013. márc. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
92%

Köszi, jót nevettem. Amúgy komolyan, csak egy ilyen kis szarságra telik? Én minimum kibéreltem volna a Buckingham palotát. És hol van az 1000 fős zenekar? Mi lesz a két méteres csillámporral díszített, aranyrudakkal kirakott királyi tortával? Ennél még a hejőpapi Józsi bá'-nak is puccosabb szülcsinapcsija szokott lenni. De gáz vagy. Én a helyedben szégyellném magam, hogy apucinak csak ennyire telik. Na puszcsi!

Ui.: Igen ronda az a ruha.

2013. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kerdes kamu es csak a provokacio miatt lett kiirva. szulcsinapcsidra kerhetsz kocsi helyett majd abortuszt. amugy meg ezt a ruhat mar lineklted szepseg es divat kategoriaba parnappal ezelott valami olyan szoveggel, hogy nem lenne-e tul feltuno diszkoba. amugy meg a "barataid" csak azert mennenek el a bulidra, hogy kihasznaljanak, ettol meg ne erezd magad hercegnocskenek. en is elmennek pialni, de ilyen bekepzelt kis ribancot pont leszarnam :D csak ingyen pia miatt mennek. ja amugy ha annyira gazdag lennel, akkor egy 12 ezer forintos szandalra, meg noname ruhara nem verned itt a szadat egy anonim oldalon. amugy is kiirtad nevtelenul ezt a sok osszrhordott bullshitet de senki nrm tudja ki vagy. miert itt akarsz nevtelenul felvagni? mert a suliba mindenki leszarja a fejedet es csak ugy tudsz rrvenyesulni, hogy olyan kepmutato buli rendezel, ahova nemazert hivod az emberekrt, hogy veled unnepeljenek, hanem h felvagj.
2013. márc. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
ez akkora kamu provokatív kérdés hogy nem is tudom mit csináljak..asszem jelentem.
2013. márc. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!