Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek egy animés lánynak...

Mit vegyek egy animés lánynak karácsonyra? :D

Figyelt kérdés

A jelenlevő japánimádó, otaku, fanatikus anime-kedvelő hölgyek minek örülnének a legjobban? :)

Én nem nézek és nem szeretek semmilyen animét, de az osztálykarácsonyoson őt húztam:D 17 évesek vagyunk.

Köszike :)



2015. nov. 21. 22:25
 1/7 anonim válasza:

Nekem,amikor osztalykaracsonyos idoszak vol ,akkor nagyon szerettem az Inuyashát...szeretem amigy is az animeket,de nem voltam az az igazi "Otaku" ,de az Inuyasha:Ddd

Nos szoval en egy CD-t kaptam,amire az illeto az Inuyasha minden zenejet ratette es kicsiket konnyeztem is az oromtol:) nem is azert ,mert az ajandeknak orultem annyira,de szerintem ez egy hatalmas nagy kedvesseg volt:)

Tudd meg h mi a kedvenc animeje es talan probald ki ezt :)

2015. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tudd meg mi a kedvenc animéje, karaktere azzal kapcsolatban tudsz szerezni valamit. pl. figurát stb..
2015. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én most nagyon rászoktam az animés poszterek/kitűzők készítésére/készíttetésére. Esetleg ha összedobnál neki valami ilyesmit, egy személyre szóló idézettel, üzenettel megtoldva? :)
2015. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt jó cuccok vannak: [link]
2015. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem kisebb kedvesség elég lesz, mivel minden dolog (póló, figura, kulcstartó) nagyon drága, és nem lehet mindenhol megszerezni.. Szerintem tudd meg mi a kedvenc animéje, és adj oda neki egy képet (képkeretben) róla. Nekem ezt adták, én nagyon örültem neki, ez egy kis kedvesség.
2015. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én eddig kétszer adtam ilyen érdeklődésű lánynak ajándékot:

1)Egy üres CD-re kiírtam egy csomó animés zenét mp3 formátunba, aztán képszerkesztővel csináltam egy montázs képet azokról a karakterekről, akik a rajta lévő animék zenéinek a főszereplői. Ezt tettem a CD tokba így még mutatós is volt.

2)Hobbiboltban vettem pár száz forintért festhető karton képkeretet, a közeli kínai "mindenes" üzletben pedig egy olcsó kitámasztós tükröt ami méretre beleillett. (könnyebb úgy venni, hogy először a tükröt választod ki és ahoz a képkeretet)A képkeretre nyomtattam pár animés képet amiket méretre vágtam, végül az animés keretbe beletettem a tükröt.

2015. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) CD-t adtam neki, a kedvenc animéinek a betétdalaival, és egy saját kezüleg összephotoshoppolt boritóval. Nagyon tetszett neki, meg is ölelt, amikor meglátta, és azt mondta, nem is adhattam volna jobb ajándékot. :D

Szóval köszi, és boldog karácsonyt :)

2015. dec. 22. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!