Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a legjobb barátomna...

Mit vegyek a legjobb barátomnak aki a II. világháborús témáért él, hal?

Figyelt kérdés
Születésnapomra meglepett egy eszméletlen dologgal, aminek nagyon-nagyon örültem, és pont olyan témájú volt az ajándék amiért én élek, halok. Szeretném meghálálni valahogy. Szerintetek egy ilyen II. világháborús témáért rajongó embernek mit lehetne venni könyveken kívül? (II. világháborúval kapcsolatos dolgot szeretnék venni... a lényeget kihagytam... :P)

2015. nov. 23. 19:22
 1/4 anonim válasza:

Attól függ mennyit adsz ki.

Egy II.vh "fan"nak felbecsülhetetlen értékű lenne,egy eredeti ereklye!

Kitűntetés,roham sisak,fegyver,korabeli újság ami a témával foglalkozik

Apám régiségekkel foglalkozik,ha érdekelne esetleg valami akkor írj nyugodtan!:)

2015. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tudom milyen ez !:) Én a szecesszióért vagyok oda.Tavaly karácsonyra kaptam egy eredeti réz,borostyánköves nyakláncot.Életem legjobb ajándéka!
2015. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tankot. :D
2015. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valami taposóaknát a kertből. :D Komolyra fordítva a szót, elfogadható áron lehet kitüntetéseket vásárolni a II. világháború idejéről. Én egy rohamsisak másolatért is nagyon boldog lennék. Biztosan örülne neki!
2015. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!