Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adjak a...

Milyen ajándékot adjak a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Anya, apa, papa.

Bögre kilőve, mert az Úgyis csak bekerülne a polcra a többi "száz" közé. Olyasmi kéne, ami nem csak porfogó, és nem kifejezetten karácsonyi. Anyumnak gondoltam, hogy veszek egy virágot, és úgy becsillámporozom mint az OBI-ban vannak. (Amúgy ahoz kell valami speckó ragasztó?) Mikulásvirág kilőve, mert cica van. Apumnak semmi ötletem nincs, az alkoholos italok kizárva, egyrészt mert nekem nem is adnák ki a boltban. Papának meg főleg nem tudom. Hobbija a horgászat, semmilyen alkoholt nem iszik.

A legjobb valami saját készítésű dolog lenne, amihez nem kellenek nehezen beszerezhető anyagok. Fa az lehet, ahoz van is itthon mindenféle szerszám, apum lambériával foglalkozik. Gondoltam arra is, hogy majd pluszba sütök valami sütit.



2015. nov. 29. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyudnak:újévi naptár,notesz,tusfürdő.

Apukádnak és a papádnak nem tudom mit vehetnél.Én is ezen gondolkozok.

2015. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem adj mindenkinek kozos ajandekot, sajat keszitesu sutit, amibe elrejthetsz valahogyan szep karacsonyi idezeteket :)
2015. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!