Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek szüleimnek mit...

Szerintetek szüleimnek mit vegyek karácsonyra? Tudom h ez elég hülye kérdés, de olyat akarok ami hasznos lenne, de nem jut semmi jó sem eszembe

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Apukádnak sapkát, anyukádnak sálat.
2013. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Van önálló kereseted? Mekkora összegből gazdálkodhatsz? De nem muszáj venni valamit készen, készíthetsz is nekik valamit te magad. ;)
2013. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?Mert ha már 15-17 éves akkor gondolom nincs kedved barkácsolgatni...

Sztem. anyukádnak vegyél vmi tusfürdőket,apukádat meg hívdd meg vmilyen étterembe,ha szeret enni.Remélem segítettem.

T.

2013. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én vettem a szüleimnek szemetkukát,mert akartak venni-ez közös,külön külön meg-apumnak parfüm,meg egy tricsko,anyumnak szemkrémet+kapnak egy üveg italt.

De még rendeltem színes égőt-de sajna ez nem jött le időben...utólag megkapják.

Tudom,hogy nem azt kérdezted,hogy mit vettetek,de gondoltam leírom,hogy ötletet meríts.

2013. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket, amúgy 19 F és ilyen dolgok nem jutottak az eszembe, köszi még egyszer, és kellemes ünnepeket! :D
2013. dec. 22. 20:04
 6/7 anonim válasza:
Tesóm mindig fénykép montázst adott karácsonyra a szüleinknek én meg festettem vagy rajzoltam valamit. Idén pedig vettem egy óra szerkezetet amihez én vágtam ki számlapot és ragasztok rá fényképeket de lehet még rajzolok is valamit
2013. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Én apukádnak valamilyen finom italt adnék,persze csak akkor ha egyáltalán szereti.

Anyukádnak pedig valami illat csomagot amibe parfüm van,tusfürdő stb.

2013. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!