Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajandekot vegyek a...

Milyen ajandekot vegyek a testveremnek?

Figyelt kérdés

A testverem 23 eves fiu aki autoszerelo + autovillamosagot is csinal. Oszinten nem tudom hogy mit vegyek neki , mert olyan ajadekot szeretnek adni amit hasznal(es nem 1x ,2x)/.

Ha valakinek lenne jo otlete akkor megkerem szepen irjon egyet-kettot.(mielott meg valaki irna , hogy tuhat vegyek neki , az sajnos rossz otlet ,mert nagyon finnyas.....inkabb vegye meg o)

Koszonom a valaszokat is elore es barmilyen meredeknek tuno kivancsi vagyok :)


2015. nov. 30. 14:08
 1/3 anonim válasza:
Először a munkájához kapcsolódó dologra gondoltam, de így utólag biztos adott mindene, ha ezzel foglalkozik. Lehet el kellene térned most a személyre szabottabb választástól.
2015. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, hasonló helyzetben vagyok, én bátyám is 23éves és még ötletem nincs mit vegyek neki. Jelenleg ajándékutalványon gondolkozom valamelyik üzletből (pl. ruhaüzlet, könyvesbolt) és akkor ha válogatós se gond, mert maga választja ki mit szeretne.


20/L

2015. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
semmijet
2015. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!